Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » CARAMEL KONCERT?!?!?!? Kinek...

Seniz kérdése:

CARAMEL KONCERT?!?!?!? Kinek hogy tetszett?!

Figyelt kérdés

..saját véleményem: először is imádom Caramelt hallgatni...

Viszont most voltam először koncertjén de szerintem utoljára is! Csalódás volt.. Mi volt ez??? A táncosok egy forintot nem értek,Max az akrobatikus két leányzó! Hang technika pocsék volt..Nem beszélve Caramel állandó taps kérésével..

Egy jó előadó nem kér,kap! PERSZE SHOWMAN..ez a dolga buzdítás stb de nem 1 percben 100szor... :(



2013. dec. 10. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Pedig a táncosok nagyon ügyesek voltak. Ha valamit Gomez vezet, akkor azzal már igencsak nehéz melléfogni.

A hangtechnika pocsék volt? De miért? Én nem észleltem semmi kifogásolhatót. Nem lehet, hogy pont rossz helyen ültél (vagy véletlenül én ültem túl jó helyen)?

Caramel tapskérései előtt én is értetlenül álltam, mivel számomra kérdéses, miért nem kapott eleget. A teljes koncertet végigvitte egyetlen egy hamis hang nélkül, mindent a kisujjából rázott ki; ez az ember profi, mestere az éneklésnek.

A háttérben a szimfonikus zenekar játéka is kifogástalan volt.

2013. dec. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A szinfonikus zenekarral egyet értek,fantasztikus volt! A hamis hangokkal már nem,igen sokszor elcsúszott a hangja ezért is próbált vicces hangot kiadni!Eleg kozel ültem hozzá de a hangzás nem volt profi!... Hat nem veletlenul nem kapott tapsot ;) szerintem más is csalódott! A koreográfia meg unalmas volt! Majd ha lesz videó nezd meg újra.. Nem mozognak egyszerre... Az esernyovel való produkció is inkabb vicces volt mint nőies es sexy.. A Helén nevezetű lany aki énekelt jobban tetszett mint maga az egész koncert :( sajnos...
2013. dec. 10. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!