Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miley Cyrus vagy Ashley Tisdale?

Miley Cyrus vagy Ashley Tisdale?

Figyelt kérdés

1.zenei tehetség:név

2.jobb szinész:név

3.jobb filmek:név

4.melyik a szebb jobb stílusú szerintetek?:név

köszi!


2013. dec. 29. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ashley 2. albuma a Guilty Pleasure nagyon ütős volt, de azért zeneileg Miley sokkal jobb, viszont Ash szerintem jobb színész. Filmek ? hát Ashley a HSM-en kivül nem igazán szerepelt olyan jó filmekben, nem tudta magát még megmutatni, Miley Utolsó dal, Lol című filmje viszont nekem nagyon tetszett, szal neki jobb filmjei vannak. Stílusa egyértelműen Ashleynek jobb,és ő a szebb is, annyira jól öltözködik,tudja h mi áll neki jól, mindig olyan szuper ruhákban van.
2013. dec. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1.:Miley

2.:Miley

3.:Miley

4.:Miley

szívesen =)

2013. dec. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

1.Ashley

2.Miley

3.Miley

4.Ashley :)

2013. dec. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miley jobb
2013. dec. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem mind a kettő tehetségtelen, miley ráadásul egy undorító stílust képvisel.

szóval nekem ashley sokkal szimpatikusabb, így mindegyikhez őt írnám be.

2013. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ashley szimpibb, mert nem csap annyi botrányt és viszonylag normális életet él - nem fekszik le fűvel-fával, nem vetkőzik, nem vonaglik meztelen a klippekben, szóval őt jobban beveszi a gyomrom.

A zenét illetően Miley tehetségesebb, de szigorúan csak hallgatni bírom, nézni nem (se klipp, se fellépés)

HSM tetszett, jól állt neki, de egyéb szerepekben nem igazán tündökölt. Miley több lehetőséget kapott, jókor tudott váltani és Hannah Montanaból Miley lenni, komolyabb filmet forgatni, nem csak a buta sorozatot.

2014. febr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

1:Miley

2:Miley

3:Miley

4:Miley

2014. jún. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!