Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik ByTheWay tagnak van...

Melyik ByTheWay tagnak van barátnője?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Ya Ou-nak Szikinek es Bencenek is van csak Olinak nincs. Szoval mindenkinek van csak Olinak nem :) <3
2014. jan. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
persze, hiszen Oli az meleg. *-*
2014. jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Annyira nem ertem az ilyen embereket... Mert is lenne meleg? :o az x-faktor alatt szakitott egy lannyal akivel egy evig es 8 honapig jartak.. Es mar volt tobb kapcsolata is.. Olyan szanalmasok vagytok -.-" Oli ur a legjobb<3
2014. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
és ezt te honnan tudod? neked négy szem közt mondta? ja nem, hiszen nem is ismered személyesen te sem, mégis osztod az észt...:D te is csak láttad a tv-be, a fókuszba egész véletlenül pont egy ilyen téma kellett, aki pont azon a héten szakított a barátnőjével...:D biztos volt ez a "jaj, én nem vagyok neked elég jó, hiszen te már sztár vagy" könnyes búcsú...stb. mint a mesében.
2014. jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En ilyen gyokerekkel nem foglalkozom. Azert mert helyes es jol nez ki mert is lenne meleg? Nem ertem mert kell kitalat dolgokkal meg bsntani az embereket. Jo mondjuk Oli nem hiszem hogy fohlalkozik ilyen ....-kal mint te. Tobb helyrol is tudom es tudom hogy ki volt a baratnoje te meg magad gyartottad ezt a baromsagot... OLI UR NEM MELEG ES KESZ!!!!!!!!!
2014. jan. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
elárulom, ő nem 13 éves, és így olyanokkal sem foglalkozik, mint te :D ha meg helyes és jóképű, akkor ne az ikszfaktorba menjen, hanem egy szépségversenyre...odavalók az ilyen ratyik, akiknek a lényeg, hogy jól álljon a haja xd
2014. jan. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
-.-" látom még annyi eszed sincs mint egy kijárómalacnak.....
2014. jan. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
-.- latom meg mindig nem fogtad fel.. Ezen mar nem lehet segiteni..
2014. jan. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
és ismét...:D
2014. jan. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!