Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hol tudok olyan levelet irni...

Hol tudok olyan levelet irni egy 1D tagnak amit tuti, hogy ő olvas el?

Figyelt kérdés

Tudom hogy mindenki lefog szólni, de szeretnék írni nekik egy levelet(ha csak cím van azt is írhattok privibe,kézzel is írok nagyon szívesen),nem csöpögő így szeretlek úgy imádlak levelet, hanem egy normális emberi levelet..:)

Ha tudtok segíteni nagyon köszönöm, ha meg csak oltani akartok hát hajrá....ha ennyi szabad időtök van!;)



2014. jan. 19. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:

oszinten szolva, sehogy. ha lenne ilyen e-mail cim, arra szerinted hany ilyen level esne be naponta? es kinek lenne ideje elolvasni mindet?


ezert vannak a PR-hadosztalyok, hogy a rajongoi leveleket megszurjek, megvalaszoljak, kukazzak.

2014. jan. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerinted mennyi az esélye annak hogy a te leveled hozzájuk fog kerülni? vagy hogy elolvassák?:DDDDDDDDdddd ne röhögtess. szerintem annyi eszed is lenne hogy magyarul irsz nekik ..
2014. jan. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Persze hogy magyarul akartam irni ...:Des azt gondoltam mellesleg hogy oda setalok es bedobom a postaladajaba a levelet!!-.-

Tudod en harom hollywoodi sztarnak is tudom a levelező címét, és ha nemis garantált hogy ők válaszolnak legalább valaki válaszol és nem annyit hogy koszonjuk a levelet es itt egy alairas mert erre nincs szuksegem...gondoltam vannak itt olyan nagy directionerek hogy ilyeneket tudjanak!

2014. jan. 19. 18:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tudom javasolni, hogy próbálj meg twitteren írni nekik. Ha visszakövetnek (amire tényleg kicsi az esély, de ha kitartó vagy, akkor lehetséges), akkor asszem' tudsz nekik privit írni, amit ők olvasnak el! Sok sikert, drukkolok :)
2014. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zilla99 válasza:
Én tudok egy címet, bnőm twitteren látta, de ez valszeg managment-es cím, ugyhogy nem tudom, hogy egyáltalán eljutna-e a fiukhoz
2014. febr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!