Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A One Directionból kinek van...

A One Directionból kinek van barátnője és ki?

Figyelt kérdés

2014. jan. 19. 21:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Zayn-nek Perrie Edwards a menyasszonya.Louis Eleanor Calderrel van együtt.Liam-nek Sophia Smith a barátnője.Niall Palvin Barbival randizik(nincsenek együtt),és Harry pedig nem randizik Kandell-el,csak jóban vannak.ennyi :)
2014. jan. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Zayn-Perrie

Louis-Eleanor

Liam-Sophia

Niall és Harry pedig szinglik,vagyis csak mindketten barátkoznak Barbival és Kendall-al.:)

2014. jan. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
53%
Utolsó,Niall és Barbi csak barátok :D(elvileeeg:D)
2014. jan. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó:igen elvileg,mert én addig nem hiszek el semmi pletykát,amíg az érintett személyek nem erősítik meg,hogy igazak,amúgy meg én is azt írtam,hogy barátkoznak..:D
2014. jan. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Niki : Szerintem Zaynnek nem kéne Perrievel járnia,nem igazán illenek össze!Meg Perrie drága már azon gondolkozik,hogy gyereket szeretne meg minden! :/ Szerintem szakítaniúk kéne,nem pedig összeházasodni!
2014. febr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
jaj nemár 15ös, állapítsd már meg, ki illik össze kivel...XDXD nyilván te ismered őket személyesen, hogy így megállapítod, hogy a két ember teljesen nem illik össze. ja nem, csak olvastad, hogy az egyik a krumplis tésztát szereti a másik meg pont útálja, szóval véletlenül sem kellene járniuk...xD
2014. febr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
fú hát köszönöm a sok választ :D mondjuk ez az egész abból áll hogy ki mit hisz el. Én mondjuk nem örülnék ha Barbi és Niall járnának, szerintem Niall jobbat érdemel. Bár ez az ő élete.
2014. márc. 17. 22:56
 18/18 anonim válasza:
Nem jarnak halistennek!:)
2014. márc. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!