Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nektek ki a kedvenc DJ-tek?

Nektek ki a kedvenc DJ-tek?

Figyelt kérdés
Nekem Avicii, Martin Garrix és Calvin Harris!

2014. jan. 22. 19:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Afrojack
2014. jan. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Én is szeretem főleg a Sparks számát!!
2014. jan. 22. 22:01
 3/21 anonim ***** válasza:
GTA, Laidback Luke, Major Lazer (Diplo). Meg még rajtuk kívűl egy rakat, de ők a jelenlegi kedvencek.
2014. jan. 23. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
DJ Bobo
2014. jan. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm A válaszokat!!
2014. jan. 23. 14:38
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Hazai felhozatalból a Stereo Palma, Sterbinszky. A híres DJ-k közül Hardwell, Armin Van Buuren, Tiësto, Axwell Afrojack, Bingo Players, W&W, Laidback Luke, Dimitri Vegas & Like Mike, Blasterjaxx, GTA, Alesso, Sebastian Ingrosso.


Nagyjából ennyi, de tuti valakit kihagytam.

2014. febr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
köszi a választ. Hardwellt én is szeretem meg Armin Van Buarent is!!
2014. febr. 3. 16:47
 8/21 anonim ***** válasza:

Lekváros Palacsintával már eddig is sokmindenben egyetértettem, ezután is megmarad! :D


Kérdező:


Ajánlom neked az újonnan feltörekvő DJ-ket, egyre többet nyomatnak a spinnin-nél (youtube-on rákereshetsz, és meglesz a csatornájuk :) ), és igencsak igényes zenéket ontanak magukból.

2014. febr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nahát, nagyon örülök neki :D Amúgy igen, érdemes hallgatni a SpinninTV-t YouTube-on, sok jó szám felszokott kerülni oda. Én le szoktam még tölteni Hardwell Revealed albumait, amibe a szerinte éppen legjobb zenéket pakolja bele. Ennek köszönhetően én már tavaly nyár elején denszeltem az animals-re, amikor még Sehol nem volt vele Martin Garrix és senki nem ismerte :D
2014. febr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Pontosan!


Mondjuk én is megjelenés előtt hallottam egy pár hónnapal valami mixben, ID volt, még emlékszem, hogy valami Hardwell & GTA-t tippeltek az emberek. :D

2014. febr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!