Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is lejáratja...

Szerintetek is lejáratja Zámbó Jimmmyt családja, főként Árpád?

Figyelt kérdés
Szerintem undorító amit művel egyszerűen nem bírom felfogni, hogy egy ennyire neves művész halála után nyerészkedni kezd a család az Árpád amit művel az eszméletlenül gusztustalan. Felnőtt ember létére úgy viselkedik mint ha most szökött volna a diliházból. Lejáratja a Zámbó nevet amit testvére tett híressé!
2014. febr. 5. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztosan pénzre van szüksége, sajnos én is nagyon szeretem a Jimmy hangját.Ha maradtak volna csendben,akkor jobb lenne!
2014. febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
17%

Oké, de gondoljatok már bele, hogy a jimmy az egész brancsot eltartotta, most miből éljenek meg azon a színvonalon?


Menjenek a tescoba pénztárosnak?

2014. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy a tv-ben való önlejáratás az egyetlen módja a színvonalas életnek...
2014. febr. 5. 21:29
 4/7 anonim ***** válasza:
A TV biztosan azt kéri tõle, hogy szórakoztassa a nézõket.Egyébként láttam egy fõzõmüsorban ugyanugy komolytalan volt!Hát ilyen!
2014. febr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És Krisztián? Akkor róla inkább ne is beszéljünk.
2014. febr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez így szerintem is szánalmas, bár én különben nem szerettem jimmy-t. de mégrosszabb, amikor felháborodnak az ilyesfajta dolgokon. ott volt ugye múltkor, hogy az irígy hónaljmirígy új klipjében volt egy kicsit durvább jelenet, amire egyből kikeltek magukból, hogy perelnek mert milyen szégyen, így lejáratni...nos és igen, akár árpika, akár krisztián sokkal undorítóbb.
2014. febr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Zámbó családot nem követem, de az ilyesmi sajnos elég elterjedt. Nézd meg a Jackson családot Michael Jackson halála után. Vagy Britney Spearset, aki még él,de már életében könyvet írt róla az anyja. Vagy Amy Winehouse meghalt, és kb. pár hónap vagy 1 év telt el, már megjelent róla az apja által írt könyv.
2018. aug. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!