Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van köztetek valaki aki...

Van köztetek valaki aki személyesen ismeri vagy ismerte Hódi Pamelát?

Figyelt kérdés
Igen, tudom milyenek, meg hogy az Édes Élet egy megrendezett, de még így is sz*r valami. engem mégis érdekel, mert google hiába a barátom ebben nem hajlandó segíteni.
2014. febr. 19. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A neve Paméla, magyarosan, tudtommal nem angolszász születésű. A mamám ismeri a családot, nincs velük soha semmi gond. A Berkit viszont nagyon utálják, de nemcsak ők. Bunkó alak.
2014. febr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ. Én igazából nem vagyok egy igazi Édes élet-néző, instagramon láttam meg Pamela egy képét, és nagyon megtetszett, hogy ilyen divatos. Így néztem bele a sorozatba, de amikor nem őket mutatják azt soha nem nézem. Igazából sosem tudtam, hogy kik ők (nem kísérem figyelemmel a "celebeket") de valahogy Pamela szimpatikusnak tűnt nekem, annak ellenére, hogy biztos vagyok benne, hogy a sorozat meg van rendezve. Ha gondolod, privátban is mesélhetsz még nekem, ha van mit :)
2014. febr. 20. 16:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem ismerem személyesen, de nekem is szimpatikus. Mindig tetszett, hogy keményen odamondja a véleményét Berkinek. Azt viszont sajnálom, hogy pénzért kvázi eladta magát ennek a tahó bunkónak és egy életre hozzáláncolta magát a közös gyerekkel, pedig szerintem egy karakán csaj aki egyedül is megállja a helyét. A pénz nem boldogít, de jó ha van. Hogy ezen kívül mit lát Berkiben, az rejtély.
2014. febr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Belerángatta a celebségbe ez az emeletes bunkó Berki. Egyébként modellkedett, de nem volt soha dubajozós kategória. Sajnálom, hogy így járt.
2014. febr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én ismerem személyesen :)

Szomszédok voltunk,amikor itt laktak a Wellness otthonok II.-ben :))

Mai napig szoktunk beszélni a privát Facebookján is ismerős vagyok. Nagyon rendes és csinos élőben is.

2015. febr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 stefánia123456 ***** válasza:
Még szerencse hogy nem itt lakik 😅😅😅
2017. aug. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 stefánia123456 ***** válasza:
Még szerencse hogy nem ott lakik 😅😅😅
2017. aug. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!