Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hol van ilyenkor a NAV?!

Hol van ilyenkor a NAV?!

Figyelt kérdés
[link]
2014. febr. 21. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi köze a vásárlásnak a NAV-hoz? Ha eddig nem szálltak rá, akkor nem egy sorozat miatt fognak. Valszeg jogszerűnek tudta feltüntetni a bevételeit szal nem zargatják.
2014. febr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább az a kérdés, hogy ennyi pénzt miért szór el Pl. havonta cseréli a ruhatárát, stb. ahelyett, hogy jótékonykodna, vagy BÁRMI hasznosat csinálna. Én ezt tenném ha pénzes lennék.


Annyit remélek, hogy a havonta lecserélt ruhatára nem a kukában végzi, hanem valami szeretetszolgálatnak adja.


Amúgy ki ez a gyökér?

2014. febr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

és kérdező éged ez miért érdekel, miért nem a saját dolgoddal foglalkozol? ha nem másokra irigykednél, még belőled is lehetne valami és nem csak siránkoznál, hogy te szegény szerencsétlen, bezzeg az a szemét másik, neki Mercije van.

szánalmas vagy.

2014. febr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintem inkább az a kérdés, hogy ennyi pénzt miért szór el ahelyett, hogy jótékonykodna, vagy BÁRMI hasznosat csinálna"


De szeretem, amikor könnyedén beosztják mások pénzét. Te mennyit költesz "feleslegesen" mondjuk filmekre, alkoholra, cigire, gyorsétteremre, hajzselére, telefonszámlára? Azt a pénzt, mondjuk havi háromezer forintot miért nem ajánlod fel egy segélyszervezetnek? Ja, akkor nem adakozunk ha magunktól kellene megvonni valamit, de másoktól elvárjuk...

2014. febr. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Egy komment a netről:

"Előbb add vissza a Fraditól ellopott pénzt! Mocskos szemétláda stb.!".

[link]

2014. febr. 22. 21:01
 6/10 A kérdező kommentje:
Lopott a "nagy futballista", több eljárás is folyik ellene, ja, másokon élőködik, mert DOLGOZNI még senki se látta.
2014. febr. 22. 21:03
 7/10 A kérdező kommentje:

Puzsér megmondta.

[link]

2014. febr. 23. 00:26
 8/10 anonim ***** válasza:
nézi a Édes Életet....
2014. febr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es... Ugyan nincs közöm az előzőhöz, de volna pár kérdésem... Havi 300000 felesleges pénzkidobás... Miből is? :) Elég kevés ember keres 200 felett.

A másik. Miért akarod összehasonlítani a 300000 Ft-os tételt a 30 millióssal?

2014. márc. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
2014. márc. 15. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!