Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ewan McGregor-t miért nem...

Ewan McGregor-t miért nem komálja az Akadémia (Oscar)?

Figyelt kérdés

2014. febr. 27. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
DiCapriót se komálják, őt se jelölik sose, pedig voltak olyan alakításai, amik megérdemeltek volna legalább jelölést. Az Oscar az trendekre épül, és trendeket talál ki magának, amibe x emberek nem férnek bele. Volt már eutanázia Oscar, meg volt néger Oscar, volt Gyűrűk Ura Oscar, volt CGI Oscar, volt indián Oscar, volt vígjáték Oscar és hasonlók. Idén ahogy olvastam rabszolga Oscar lesz.
2014. febr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De DiCapriot legalább már jelölték (most ez lesz a negyedik.)
2014. febr. 27. 12:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyszer volt egy cikk, amiben Woody Allen is megszólalt. Arról szólt, hogy aki díjat kap, valamennyi rálátást is kap a bizottság munkájára automatikusan, de a színészek persze leszarják, hogy bármi ilyesmivel éljenek. öntéshelyzetbe nem kerülnek, csak valamibe beleszólhatnak, nem igazán értettem. Woody Allen kritizálta, hogy a döntőbírák 60 és a halál között vannak, és ezért bizonyos témákat preferálnak szerinte.

Egyébként én a Patagonia című walesi/argentin filmet sajnáltam, bár a vége elég nyálas lett. Az az előzetes listára került fel, de végül nem lett a fő jelöltek között.

2014. febr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!