Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a fene ez a Hódi Pamela...

Ki a fene ez a Hódi Pamela meg a Berki Krisztián? Tele van velük a facebook üzenőfalam, annak révén, hogy az ismerőseim sorra kedvelik őket, pláne a kisgyerekes anyukák.

Figyelt kérdés
Azt már tudom, hogy nekik is van egy kisgyerekük, meg láttam egy interjúrészletet is velük, de aból csak annyira jutottam, hogy cseppet sem szimpatikusak... Honnan pottyantak ők most a köztudatba, miért "kell" őket szeretni?
2014. márc. 6. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Berki Krisztián volt Fradi kapus, majd Fradi vezér, a polgárpukkasztó stílusáról lett híres, voltak körülötte botrányok, rendőrségi ügyek, emiatt többször szerepelt a médiában. Sztárceleb lett, több ismert sztárocskával került kapcsolatba. Végül Hódi Pamela modellel, akitől a gyereke is született. Együtt szerepelnek az Édesélet c. valóságshow-ba, onnantól ismeri már az "egész világ".

Többet én sem tudok róluk, ezt én is csak hallomásból, mert tényleg a csapból is ők folynak, nem kell ahhoz nézni őket.

2014. márc. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Addig örülj, míg nem tudod kik ezek.... bár ahogy látom már kicsit elkéstem ezzel a jó tanáccsal :) Berki egy undorító féreg, aki tényleg csak a polgárpukkasztásból él. Élvezi, hogy megbotránkoztathatja az embereket, meg villoghat a sikkasztott meg innen-onnan "megkeresett" pénzével. A nője csak egy fokkal jobb. Igyekeznek úgy beállítani, mintha összevesztek volna és külön lennének, de ez is csak azért van hogy még több gázsit adjon nekik a TV2.
2014. márc. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En mar ott tartok,hogy azt fontolgatom,hogy letiltom azokat az ismeroseimet facebookon,akik ennek a sotet parasztnak es a hulye,agyhalott Pamikajanak a kepeit osztogatjak meg,mert iszonyu idegesito,hogy felmegyek a facebook-ra es 100 bejegyzesbol 20 roluk szol...Hol vannak az ertelmes emberek? Amikoe ezek a senkihazi celebek igy elnek,mint a kiralyok,elgondolkodom a mai tarsadalmon. Nem ertem,hogy ket ilyen senki hogy lehet sztar,komolyan...Ez az orszag szegyene. Aki meg a rajongojuk,annak csak gratulalni tudok a magas IQ szintjehez...

Egyebkent a kis Pamelacskaval ugyanott szultunk 2 het kulonbseggel (Istennek hala,hogy nem egyszerre) es nem irom le,hogy az osszes korhazi dolgozo (tobbsegeben ugye ertelmes ember) milyen velemennyel volt roluk...Szerintem a csapbol is a pezsgo folyt,mikor hazamentek :-D

2014. márc. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!