Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Jó hangja van till lindemannak?

Jó hangja van till lindemannak?

Figyelt kérdés
Szerintetek jó hangja van till lindemannak a rammstein front emberének?

2014. márc. 15. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én nagy Rammstein fan vagyok, így én szeretem a hangját. Az biztos, hogy Till kinézetre is maga a megtestesült férfiasság, ami a mély hangjában is megmutatkozik. :) Hogy jó hangja van-e....ez relatív, hogy kinek mi jön be. Mivel rock zenéről van szó, így megy hozzá ez az erőteljes mély hang. Persze valakinek nem tetszik a hangja, ahogyan a zenéjüktől is hülyét kap. Én imádom őket, a zenei stílusukat, nagyon egyediek, az előadásmódjukról nem is beszélve....Pl a HIM frontemberének is gyakran kritizálták a hangját, barátnőm egyenes rühellte, amikor HIM-et hallgattam és kénytelen volt ő is füldugó híján. :) De én neki is imádom a hangját és az éneklési stílusát.
2014. márc. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem viszonylag jó hangja van. Ugyan én nem tartom olyan kiemelkedően jó énekesnek, viszont az biztos, hogy teljesen jól illeszkedik a hangja és a stílusa a csapat zenéjéhez. Amit még kiemelnék, hogy nála a lassab, líraibb dalok is jól a helyükön vannak, ami sok hardrock és metálénekesnek nem éppen az erőssége.
2014. márc. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Herr Lindemann hangja nálam egy egész különleges helyet foglal el.

A Rammstein távolról sem a kedvenc zenekarom (habár kedvelem őket), mégis, Till hangja nagyon megfogott. Ő az, aki el tudja nálam azt érni, hogy ugyan fogalmam sincs, miről énekel (nem tudok németül), mégis nagyon erőteljes hatással van rám.

Amikor a Muttert először hallottam... Nem tudtam, mire számítsak, nem ismertem a számot, nem tudtam miről szól. Aztán ahogy haladt a szám előre... éreztem, ahogy sorról sorra erősebb lesz a félelem, a zavarodottság, hogy valami borzasztó közeledik.

Amikor elért az "In ihren Lungen wohnt ein Aal..."-hoz, éreztem, hogy itt most valami iszonyú történik, és nem tudom megállítani, tehetetlen vagyok, hagynom kell, hogy elborítson ez a fullasztó hullám, hogy...

Kikészített az a dal. És még a szövegét se értettem.

Én ezért tartom Tillt a legjobb énekhangú embernek az ismert zenéim között.

2014. márc. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 missr21 válasza:
Igen!!! Szerintem hatarozottan igen.Mondjuk,lehet,kisse elfogult is vagyok veluk szemben,ugyanis nagy rajongojuk vagyok. :-) De Till hangja szerintem elsosorban egyedi,es ez teszi annyira jova.Egytertek az elottem szolokkal,hogy a lirai dalok jobban fekszenek neki,es nalam is elrte azt a hangjaval,hogy tatott szajjal hallgassam,annak ellenere,hogy nem beszelem a nemet nyelvet.
2014. máj. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

határozottan jó hangja van. igaz nálam előnybe van, már csak azért is mivel hatalmas rajongójuk vagyok.

Tillnek nagyon mély és erőteljes a hangja, nagyon jól tudja átadni az érzéseket vagyis számomra biztosan. engem is a Mutter fogott meg ilyen téren, de vegyük például az Ohne Dich-et. lassú és (szerintem) szép. érzed benne a lágyságot mégis van benne valami más is. nem tudom megfogalmazni sajnos nem vagyok ilyen téren egy Petőfi. szerintem nagyon jó hangja van, nagyon tehetséges énekes.

2014. júl. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Abszolút :33
2014. szept. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó? Dehogy ism.. Zseniális!
2021. ápr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!