Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy a Tabáni Istvánt most szétszedik a nők, és mindenki a barátja akar lenni, meg nekem az is fura, hogy úgy ismeretlenül ia bejelölik az iwiwen?

Figyelt kérdés

Szerintem ő ezt a fajta nyomulást nem szereti.

Vhol olvastam,hogy már 4000 függő kapcsolata van.

Egyébként én neki szurkoltam


2009. dec. 23. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Rajongó-effektus.

Bárki legyél, bármit értél el, legyen az nagy hőstett, óriási teljesítmény, vagy semmi; némi hírnévvel a zsebedben máris közkedvelt leszel. Miért? Csak. Az emberek példaképet, vezetőt keresnek, csodálat tárgyát, már-már isteni alakokat, hinni akarnak és hitük tárgyát keresik. [Ez alapjában véve nem baj: ilyenek a különféle vallások, ettől van önbizalmunk, ez egy mozgatórugó az életben...]


De Tabáni esetében az is közrejátszik, hogy félénk, visszahúzódó, vagyis annak látszik [közelebbről nem ismerjük, hogy megmondjuk, mennyire olyan jellem], és ez sokaknak tetszik, titokzatosnak, különlegesnek gondolják, és megpróbálnak hozzá közelebb kerülni. Például így. És talán az az oka, hogy szeretünk cédulásított, megnevezett embereket közösen felemelni, hinni bennük bármi áron, hogy jó legyen a lelkünknek, jól érezzük magunkat egy ideig... és szeretjük sajnálni őket, ami átcsap műsajnálásba, aztán sajnos a nagy rajongásunkkal elbuktatjuk.

2009. dec. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Én mondjuk nem...

Nem ismerem,ezért csak kívülállóként tudok véleményt mondani,illetve formálni róla,de nekem valahogy az egyénisége vagy az,amit megmutatott magából nem jött be...

2009. dec. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem óriási rajongótábor kéne hogy csillapítsa az embergyűlöletemet, utálom az egész mai média/celeb/marketing világot...ez az emberke meg nekem teljesen jellemtelen, észre sem vettem hogy csinált valamit a műsorban...de az "élő" adás dönt
2009. dec. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16%
UTÁLOM TABÁNIT!!!! nem is jó a hangja...azt megnyerte a versenyt nemis örült neki bazz -.-"""" többiek jobban örültek mint neki mint ő magának :D ammeg télleg egy visszahúzódó ember, szal sztem elég rosszul fogja viselni a felhjatást.
2010. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!