Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tom Hiddleston nem lehet hogy...

Tom Hiddleston nem lehet hogy meleg?

Figyelt kérdés

Úristen, ne öljetek meg XD Imádom a pasit, nagyon szeretem minden filmjét és abszolút nem rosszindulatú a kérdés, de akaratlanul egyre többször jut eszembe. Tudom, hogy voltak próbálkozásai, de már jó ideje max pletykaszinten de inkább egyáltalán nem jött össze semmiféle nővel.

Persze most jönnek majd a "ez az ő ügye, semmi közöm hozzá" típusú válaszok. Épp ezért most leszögezem, hogy csupán kíváncsiságból tettem fel a kérdésemet, érdekel mások véleménye, illetve az, hogy ez csak az én hülyeségem vagy van-e benne valami.

És még egyszer: Imádom ezt az embert, és bármi is lesz vele, kívánom, hogy végre találjon valakit, akivel boldogan együtt élhet :)

a válaszokat előre köszönöm!



2014. máj. 1. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki meleg, nem azt jelenti, hogy nem jön össze senkivel. Tehát már lenne akkor barátja és arról írnának.

Valószínűleg csak a magánéletét nem a pletykarovatokban éli meg.

2014. máj. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
természetesen LEHET
2014. máj. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 MrPifta ***** válasza:
49%
és ha meleg, akkor mennyivel romlanak a te esélyeid? Semmivel, mert így is - úgy is elérhetetlen
2014. máj. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Drachen ***** válasza:
100%
Könnyen lehet, hogy van barátnője, csak titkolja. Legalább is a helyében ezt tenném, főleg azok után, hogy a Coriolanus kapcsán mennyi negatív tapasztalata volt a rajongókkal.
2014. máj. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy meleg lenne. (2013-as interjú)


[link]


Egyébként ha az, nem számít, akkor is imádom. :D

2014. máj. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Erősen kétlem,hogy az lenne. Érdekes gondolatmenet amúgy,ha nincs barátnője/nem tudunk róla akkor abból az következik,hogy meleg? Tavaly nyáron amikor pletykálták hogy van neki,néhány elmebeteg rajongó reakcióját látva jobban is teszi Tom,ha nem reklámozza a barátnőjét...


5-ös válaszoló: Ehhez a képhez hozzáfűzném,hogy Kat Tom excsaja:D

2014. máj. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt neki egy 3 éves kapcsolata, szóval nem hinném :)
2014. máj. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Hát tudod van aki azt monja hogy "Tök cukik Chriss-szel (Hemsworth) és hogy mennyire összeillenek" ha innen jött elő a kérdés, de nem. Nem hinném, hogy meleg. Csak inkább old-fashioned. Nem fog százezer nővel lenni és napról napra váltogatni azokat. Ő kivárja az igazit és én ezt imádom benne. <33
2014. dec. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 rodinia ***** válasza:
29%
Túl tökéletes, túl szép. És van egy mondás, hogy az a pasi, aki túl szép, vagy meleg, vagy nő. Várom mikor vall színt.
2018. ápr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!