Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most Alföldi meleg vagy nem?

Most Alföldi meleg vagy nem?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem,bírom és tisztelem őt.Nagyon értékes és nagyszerű ember,valamint kiváló művész.Olvastam már róla mindenfélét:meleg,nem meleg.Azért tettem fel a kérdést,hogy akkor most mi az igazság?Nekem nem tűnik melegnek,mivel az X-Faktorban szinte majd kiesik a szeme a mentroláltjai láttán,illetve most már csak egy mentoráltja láttán,szinte epekedik értük és ezt nem gondolom,hogy megjátszaná.Ezek alapján én azt mondom,hogy ő odavan a nőkért,a nőket szereti. Végül is az Alföldi Színházában sem mondja ki konkrétan azt,hogy ő meleg,a férfiakat szereti,mint ahogy ezt feltüntetik sok helyen.

2013. nov. 13. 17:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
62%
Akkora meleg mint egy acélkohó csúcsüzemben.
2013. nov. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
65%
kérdezd meg smsben az xfaktor üzenőfalán, biztos szivesen válaszol ha odaírod, hogy fiatal fiúka vagy
2013. nov. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
60%
legnagyobb meleg a kerületben, hősugárzó se kell....
2013. nov. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
100%
az biztos hogy szereti a férfiakat, de ettől függetlenül lehet biszexuális
2013. nov. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%

Hát, akkor legyen az aranyközépút. Biszex.


Viccet félre téve, ki a lóf'szt izgat, ha meleg? Nem oszt, nem szoroz. Legjobb tudásom szerint igencsak az, de nálam huszadrangú a szexuális beállítottsága.

2013. nov. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
88%

kérdésem van: másképp nézel rá, ha meleg, mintha nem az?

... nem? ... akkor nem mindegy, hogy milyen?

2013. nov. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
92%
Hagyjátok már ezt , mert rohadt unalmas naponta 10 ilyen kérdést olvasni. Meleg és kész , nem is értem , hogy eddig , egyesek hogy nem tudták , azon csodálkozom , hogy valakinek ez kérdés volt. Anno , kisgyerekkormomba (7-8 évesen) volt a Hetihetesben , és fateromék meg nagyszüleim már akkor mondták , akkor is nyilvánvaló volt. Aztán mostanában meg ő is bevallotta. Szóval az , de ahhoz képest még normális is , és tud viselkedni , nekem nincs vele bajom emiatt.
2013. nov. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
én csak kíváncsi voltam rá,hogy akkor mi az igazság
2013. nov. 13. 17:25
 9/29 A kérdező kommentje:
6.:nem nézek rá másképp
2013. nov. 13. 17:26
 10/29 anonim válasza:
91%

Engem pl. nem érdekel, mert nem akarok semmit sem tőle személyesen. Akkor meg mi közöm van hozzá?


Attól még lehet jó művész meg kiváló ember. Nekünk úgyis csak az számít, hogy milyenek a darabjai, azért szeretjük vagy nem.

2013. nov. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!