Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek a linkben...

Mi a véleményetek a linkben leírtakról? Ti hogy látjátok Conchitát? Kyrarinyablogja. Wordpress.com/2014/05/12/eurovizio-a-conchita-wurst-botrany/

Figyelt kérdés

2014. máj. 13. 00:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
kyrarinyablogja.wordpress.com/2014/05/12/eurovizio-a-conchita-wurst-botrany/
2014. máj. 13. 00:09
 2/12 A kérdező kommentje:
2014. máj. 13. 00:09
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

Rém gyenge cikk.

Minthogy végignéztem s végighallgattam a szombat esti dalfesztivált, hozzátenném:

Nem a "Conchita" nevű szakállas travi dala volt a legjobb, a ruhától függetlenül nem tesztett, voltak jobbak nála. Biztos vagyok benne, hogy a szavazás politikai jellegű volt....és nem művészeti érték szerinti, kezdve az első kapott szavazatával, amikor Görögországtól 12 pontot kapott...aztán Magyarországtól 10-et.

"Conchita" travi amikor interjút készítettek vele a show végén megfogalmazott egy fenyegetést ! Valami olyasmi volt, hogy most már semmi és senki nem állíthatja meg az előretörésüket ! Szó szerint: "this night is dedicated to everyone who believes in a future of peace and freedom...we are unity and we are unstoppable."

[link]

Videón: https://www.youtube.com/watch?v=fgG-5823BD8

Lesz ez még rosszabb, ha GayROPÁhoz akarsz tartozni, akkor vagy megszoksz, vagy megszöksz...

2014. máj. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%

Hogy lehet Conchita szövegét ennyire félreérteni? Ő egy olyan Európát akar, ahol mindenki önmaga lehet, és a társadalom ilyen emberek egységéből áll, nem pedig olyanokéból, akik a másik nemi identitásáért is lenéznek embereket. Jól mondod: vagy megszoksz, vagy megszöksz. A jövő ugyanis a kölcsönös elfogadás és nem egymás kiközösítése.


Ez utóbbi ugyanis a múlt.

2014. máj. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Kamillewis válasza:
66%

Hosszú lenne véleményt írnom erről az egész témáról de amit linkelek, szinte teljes egészében lefedi amit gondolok :)

[link]


Btw.: Aki azt mondja nem neki kellett volna nyerni, hallgassa meg a 2012(?)-es győztes, Azerbajdzsán dalát, na az ami nem érdemelte meg! :D Ez ahhoz képest egy remekmű, ezt mindenkinek be kell látnia! :)

2014. máj. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%

Mivel moderációra vár, amin feltehetőleg el fog hasalni, ide is bemásolom:

"Ez a "cikk" maga a bullshit, nem az, hogy ne nyilvánosan csinálják.


Először is: ne mert a Battle Royale-t ehhez hasonlítani. Az egy hihetetlenül jó regény, remek társadalom kritikával. Ne hogy már ahhoz is hozzá csapd ezt a szakálak hímnőstényt.

Másodszor: ne hölgyezd. Ez rám és az összes női rokonomra, ismerősömre nézve sértő. Nem nő. Nem is akar nő lenni, a szakállát megtartotta és nem operáltatta át magát. Amit pedig nőies viselkedés alatt levágott, az hasraesés, maga tündi-bündi dívának beálított enyhén szólva is ripcsa túljátszása. Egy nő nem ilyen. Tehát akár a női nem megcsúfolásának is lehetne venni.

Harmadszor a neve az, hogy Punci Virsli. Mi ez, ha nem provokáció?


Na de a cikk. Kezdjük ott, hogy az agyilag visszamaradott az, aki elitéli azokat, akik a normálisat pártolják és akik szerint nem kéne piedesztálra emelni azokat, akiknél valami nem okés. Attól, mert a 21. században élünk, nem ok arra, hogy megtagadjunk mindent, ami a termszet rendje, mert mi vagyunk a fasza emberiség és mindent megtehetünk.

Te gyakorlatilag azokat is elítéled, akik vallási meggyőződésből is ellenzik az ilyet. Tehát nem vagy vallás toleráns, tehát nem vagy TOLERÁNS!

Ha azt mondod, hogy a homoszexualitás választás kérdése, akkor nehasonlítsd a szemszínhez vagy egy kiálló pofacsonthoz. Az nem választás kérdése.


Szerinted nem befolyásolják a fiatalabb generációt? Nézz szét kérlek a közösségi oldalakon. Egyre több 13-14 éves vallja magát bi- vagy homoszexuálisnak. És hol itt a gond? Ő nekik még csak most alakul ki a nemi identitásuk, de ilyen torz képet szívnak magukba ezerrel, ahol egy sztár attól trendi, attól menő, ha azt mondja meleg. Ó, hogy ő ettől menő! Akkor legyünk mi is azok és menők leszünk. Ne tagadd, hogy nem így van. Ha voltál tini, neked is tisztában kell lenned, hogy a médiasztároknak mekkora ereje van a tinikre nézve.


Az előadást pedig magam is láttam. Ha csak a hang, csalódást kell, hogy okozzak, de az első 5-ben se lett volna benne. Talán a 10-ben sem. Ha normális külsejével megy, nem. Nem véletlenül nem jutott ki még soha, pedig próbálkozott. A külseje pedig egyértelműen a produkció része volt. Azért nyert, mert ilyen, nem azért, mert tehetséges. Vagyis az Eurivízió pont azt veszítette el, ami a lényeg lett volna: a dalt. Na pontosan ezért vannak kiakadva sokan. Hogy azért nyerhetett Punci Virsli, mert kipakolta, hogy nem vagyok olyan, mint a töbi, én más vagyok. Más, ezért bálványozzatok.


És kedves nagyon toleráns. Kérlek ahhoz fűznél némi kommentet, hogy mi a véleményed arról, hogy az orosz 17 éves ikerlányokat kifütyülték? Vagy szerinted az meg jogos volt?


Innentől kezdve ne is csodálkozz, hogy az ismerőseid jól kiosztottak. Ez az ország nem Hollandia hanem Magyarország. Más kultúra. Más morális alapok vannak. Ezeket az alapokat pedig nem lehet az EU füttyentésére kirúgni, mert akkor elvész a nemzet tudat. Lehet, hogy ezt neked nehéz megérteni, de gondolkozz el, miért állhatott fenn 1000 évig ez az állam és miért állhattak fenn évszázadokig más államok. Illetve hogy Róma bukásához mi vezetett."

2014. máj. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt a 7+1-et Steiner Kristóf írta. Nincs több kérdésem. Egyértelmű, miért....
2014. máj. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kétlem szabályokat sértene a kérdésem :D


Wordpressen találtam, nem én írtam, csak más véleménye érdekelt, mert felkapott lett a téma. Azóta készült újabb bejegyzés.

2014. máj. 14. 17:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja, rögtön szidja is a Jobbikot :D Unatkozó kis tini.
2014. máj. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
14.01-es mindent elmondott, amit gondolok. Maximálisan egyetértek.
2014. máj. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!