Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nekem nem tűnt úgy a This is...

Nekem nem tűnt úgy a This is it-ben, hogy MJ a végét járja. Akkor most hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Sovány volt, igen, de koncentrált, és mozgása is erőteljes volt...nehéz elhinni, hogy pár nappal (esetleg héttel) később beadta a kulcsot...

2014. máj. 15. 19:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem halt meg;) irj privibe
2014. máj. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

[link]

azt hiszem, elgondolkoztató .. ;)

(Bocsi elozo vagyok)

2014. máj. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

OH de jó lenne ha még élne de sajnos ez nem igaz

amit küldtél kedves 1 válaszoló de jó lenne

nekem hiányzik nagyon

2014. máj. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát igen ..nem tudja senki se biztosan hogy meghalt-e, vagy se .

Látta valaki a holttestét?- Nem. És még azt sem tudják, hogy hova lett eltemetve..

Saját véleményem szerint, meglehet ,hogy él..mert ő egy borzasztó érzékeny ember volt..és amikkel vádolták , azt lehetetlen volt száméra feldogozni. azzal támadták amit mindennél jobban védett :// nagyon beletapostak a lelki világába és méghozzá az egész világ szeme láttára. Mert amit a média ír az az embereknek szentírás,mikor az is valaki kezébe van.. és sajnos már mikor volt a pedofil vádak ..nem lehetett arról hallani h pop királya meg amit tényleg elért az életében, hanem csak a pletykákról amiket kitaláltak.és megetették a néppel..és Michael meg hihetetlen erős volt. Ha meg tényleg meghalt , Nyugodjon Békében az elsőszámú pop király :)

2014. máj. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

nem él és kész elkel fogadni nincs többé

az orvosa és a koncert szervezőcég meg ölte mert ha tudták hogy beteg miért nem hagyták békén miért akarták hogy egy beteg ember 50 koncertet adjon mert olvastam

eszt még egy 18 éves sztár se lenne képes megcsinálni Mj már nagyon ki lehetett lehet nem látszott rajta

Mj inkább el kelletett volna küldeni rendes kórházba ahol segítenek rajta olyat is olvastam hogy keny ortega vagy kiaz rugdosta ki tudja mi igaz belőle

Mj inkább velneszezni kellet volna elküldeni és utána koncertezni meg érdemelte volna

de ha meg is halt nem akarok gonosz lenni mert nekem is nagyon hiányzik meg minden meg bárcsak vissza jönne de szerintem jobb neki így mert csak most jönnének neki a gondok mert ugyanis egy férfinek most jutott eszébe hogy Mj megerőszakolta aki akkor 10 éves volt most meg 36 éves fura nem ? ép most jutott eszébe korábban tagadta, hogy Jackson megkörnyékezte

Mj nek csak most jönnének a tárgyalások

2014. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én elobb megtanulnek irni mielott itt okoskodnek, honnan tudod te ilyen jol? Olvasd el a linket, van benne igazsag..
2014. máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Mj nem hagyná el a rajongóit és főleg nem a gyerekeit

miért nem lehet el hinni hogy már nem él

azok a képek csak egy őrült rajongó készíthette

biztos csak Photoshop fogad el hogy már nincs és én nem okoskodom csak az igazat mondom de remélem neked is igazad van bár úgy lenne

na de én nem vitázom tovább

2014. máj. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Na, én azt gondolom, hogy persze, nem cseszne ki direkt a rajongóival, a gyermekeivel meg pláne nem. De állítólag - a beLIEverek szerint - a gyerkőcök bele vannak vonva a buliba, és sok rajongó szintén tartja vele a kapcsolatot.


De amúgy amennyit piszkálták (persze, nem a rajongói vagy a gyermekei, egyértelmű), az szerintem túlzás volt, és ha mégis megpattant, nem csodálkozom rajta.

2014. máj. 20. 14:47
 9/15 anonim válasza:

várj aszt mondod hogy a gyerekek be vannak vonva

hát erre amúgy éni s gondoltam de hogy a rajongóival tartsa a kapcsolatot aszt már nem azért nem mert

mert mi értelme lenne meg a rajongói rég kifecsegték volna és akkor már mindenki tudná

2014. máj. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem tudnák ;) Tudják tartani a szájukat a rajongók is ;)
2014. máj. 20. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!