Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valaki valami jó justin...

Valaki valami jó justin bieberes vagy one directionos fanfiction fordítást? Vagy csak simán egy befejezett blogot!?

Figyelt kérdés
ha lehet ne ilyen nagyon sablon sztorisat.

2014. máj. 19. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

ne nagyon sablonosat...könyörgöm...minden unatkozó fanfiction író egy témát tud csak...a főhös egy olyan lány(természetesen ez a lány az író...), aki valamilyen szálon megismerkedik jb-vel vagy a 1D-vel, aztán végül összejönnek...majd én írok egyet, ahol az lesz a történet, hogy jb börtönbe kerül, ahogy minden nap s*ggberakja a cellatársa, de végén meg összejönnek...na ez nem egy sablonos történet...:D

köszönöm a figyelmet.

2014. máj. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én csak one direction-ről szólót tudok: dark,after:) igaz néha kicsit perverzek de egyáltalán nem sablonosak, ezen kívül még [link] ezt a blogot tudom mondani:) én imádom mindet
2014. máj. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Dark a világ legjobb blogja :D (One Direction)
2014. máj. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak egy jó tanács. Ne kezd bele befejezetlenbe mer rá fogsz kattanni. Ilyen pl: Dark, After, A rosszat akarom De befejezettnek a Forever and ever-t is szerettem.
2014. aug. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!