Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi Harry Styles lakcíme?

Mi Harry Styles lakcíme?

Figyelt kérdés

2014. jún. 28. 11:35
 1/9 anonim válasza:
Cím: Carnarvon Road, London, E15 4JW
2014. jún. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. jún. 30. 17:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztosan nem itt lakik,hiszen egy nagyon előkelő negyedben vett önálló házat. Rá tudsz keresni ha beütöd angolul a google-ba.......harry styles house london. Meglátod ,hogy ha a Google Mapsban az első hozzászóló által írt címet beírod...a környék köszönőviszonyban sincs azzal a környékkel,ahol a háza van! Persze a műholdas képet nézd. Nem véletlen,hogy nem írják meg a pontos címét,de esetleg külföldi lapokban megemlíthetik. Jó keresését!
2014. jún. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. jún. 30. 17:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Az igazi címét úgy őrzik, mint a telefonszámukat. Nagyon kevesen tudják, hogy hol van, és arról is csak találgatnak, hogy egyáltalán London melyik részén.

Az biztos, hogy előkelő helyen, de ennél többet nem nagyon tudunk.

Viszont van egy levelezési címük, ahova lehet nekik küldeni dolgokat, amiket vagy megkapnak vagy nem, tekintve, hogy szerintem a felét el sem olvassák.

Ha mégis rábukkannál valamire, jó néven vennénk, ha megosztanád. :)

2014. aug. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Kivancsi még rá valaki?:)
2014. aug. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valahol Londonban a Primrose hillen lakik (elvileg). Még régebben láttam a Starityn képet a házról és oda volt leírva ez az utca:)
2014. dec. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Sajnos már mind1 mert mikor Londonba jártam szétnéztünk a nagynénémmel a környéken de semmit nem találtunk.:(

2014. dec. 17. 11:41
 9/9 b.m13 válasza:

Egyáltalán nem őrzik annyira a lakcímét. Könnyen meglehet találni, ha valaki időt szán rá. Kevesebb, mint 1 óra alatt megtaláltam a térkép és egy angol oldal segítségével. Valójában sokan tudják már a címet, mert amikor leellenőriztem a címet már kidobta a google.

Harry Sytles Londoni címe: London, Spanisards Road 33.

2017. jan. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!