Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van ennyi rosszindulatú,...

Miért van ennyi rosszindulatú, irigy ember Magyarországon?

Figyelt kérdés

Természetesen az Édes Élet című sorozatrol lessz szó. Úgy hogy aki csak azt akarja ide írni hogy miért reklámozod azt a szart az legyen szíves nem válaszolni a kérdésemre! Köszönöm!

Szóval úgye van a TV 2-ön az Édes Élet című sorozat. Én szoktam nézni mert felvidítja az estémet, és azt nem értem hogy miért pocskondiázzák ennyire a szereplőket? Komolyan némelyik ember borzalmasan rosszindulatú és képes még a halálát is kiváni a szereplőknek. Természetesen mindegyikből süt az irigység mert ők nem szerepelnek a sorozatban, nem híresek, nem sztárok, és nem kapnak milliokat. Sokan azt mondják a szereplőkre hogy hülyék, fogyatékosok. De miértis? Ez csak egy szerep amitt mindegyik szereplő eljátszik forgatókönyv szerint és ők eljátszák. És egy forgatásért kapnak 500.000 forintott fejenként. Akkor meg miért hülyék ezért? Irigyemberek. Biztos ők is szeretnének szerepelnia TV-ben és milliokat keresni. Komolyan aki pocskondiázza őket az csinálja utánuk. Győzikéék, Berki Krisztiánék, Varga Viktorék, Zámbó Krisztiánék, LL Juniorék, Kelemen Anna, Benkő és a többieknek mind többet értek el az életben mint bármely magyar ember.


2014. jún. 28. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, ezek az emberek nem igazi munkával keresték meg azt a halom pénzt. Most nem azt mondom, hogy nem volt még kapa a kezükben, hanem, hogy nem közvetítenek, és nem is teremtenek semmilyen értéket. A műsor így tök felesleges, sőt káros, rossz értékrendet közvetít, és nyilvánvaló, hogy a szegényebb és iskolázatlan rétegnek készült a "kenyeret és cirkuszt" elv alapján.


Az meg megérne egy vitát, hogy többet értek, mint bármely magyar ember. Ez röhejes :)

Hallottál már Semmelweis Ignácról, Teller Edéről, Puskás Ferencről, Bíró Lajosról, vagy Rubik Ernőről?

Édes fiam, ők tényleg elértek valamit, be kell látnod, hogy a sztárocskáid lepkefingok hozzájuk képest, persze hasak nem vagy troll.

Ezek nem tettek semmit az asztalra, ugyanannyit érnek, mint a középkori udvari bolondok, akiket a közönségnek olykor szabad volt paradicsommal meg egyéb rodhadt gyümölccsel megdobálni a csőcseléknek. Ennyi.

2014. jún. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogyha valaki nem szeret egy híres embert akkor az miért irigy???

Nincs itt szó irigységről, nem akarom bántani a sorozatodat, nem ismerem sose láttam, ezáltal nem is tudok róla véleményt mondani, de van más akit utálok de nem azért mert irigy lennék a sikerére amit általában nem munkával szedett össze. Ez egy ostoba általánosító felfogás, amit azért találtak ki, mert képtelenek elfogadni, hogy az általuk istenített embert esetleg nem mindenki kedveli.


Egyébként rosszindulatú irigy ember mindig is rengeteg volt van és lesz is még egy ideig. Kb addig amíg van ember. Ezzel nem tudsz mit csinálni. Ja és nem csak Magyarországon vannak..

2014. jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt nem csak arról van szó, hogy Semmelweis Ignác, Teller Ede, Rubik Ernő és társaik többet értek el, mint ez a gyökér. Lehet, hogy kevesebb pénzük van és nem olyan híresek, de többet érnek nála az orvosok, mentők, ápolók, akik a te, és hozzátartozóid egészségéért felelnek. Többet érnek nála a mérnökök, kőművesek, burkolók, ácsok, akik tetőt raknak a fejed fölé. Te is utánuk csinálhatnád ennyi erővel, ha már azon a véleményen vagy, hogy ezek a szégyenfoltok hazánk legértékesebb emberei. :)

Attól még, hogy valakinek magasabb az igényküszöbe annál, mint hogy az Édes életet, és a hozzá hasonló majomparádé műsorokat nézze, esetleg részt is vegyen benne, nem biztos, hogy feltétlenül irigy. :) Maximum te vagy a buta, hogy ezt feltételezed mindenkiről.

2014. júl. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem érzem magam irigynek, nem szeretnék ilyen szintű tévé műsorokban szerepelni. Azért nem akarok közismert lenni mert akkor könnyen támadható leszek. Igen az igen hogy győzikét sokan támadják ö is meg mondta a sok irigy ember nem hagyja békén. De ö se biztos legálisan szerezte azt a sok pénzt adócsalás stb. Jó nekem nincs bajom senkivel se viszont undorító mikor a cikkek megírják hogy Győzike lánya Porche-t kapott. És a Sok irigy ember meg írkál alattuk. Magyarországon ha tisztességes pénzből veszek egy szép drága sport autót közellenség leszel. Én egy Lexussal 1994-es évjáratú,szerintem tökéletes autó a hétköznapokra. A legnehezebb másoknak megfelelni, nem akartam lepukant autót se de túl feltűnőt se. De az álmokat sose szabad feladni ! :) Kemény munka az amivel elérhetők az álmok.

Az a baj hogy emberekkel hogy inkább irigykednek és másokat sároznak mint hogy a saját életminőségükön javítanának.

2015. jan. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!