Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin Bieber fanok miért...

Justin Bieber fanok miért viselkedtek így?

Figyelt kérdés
Én nem értem miért kell ilyen elvakultan védeni ezt a gyereket. Amikor a karrierje elkezdődött valóban egy ártatlan srác volt aki a légynek sem ártott volna, vagy nem alázott volna meg valakit, de mára gondolom a világsiker miatt teljesen elvesztette a kontrollt. Folyton botrányt botrányra halmoz, embereket aláz meg, miért nem vagytok képesek elfogadni, hogy kifordult magából? Persze sajnálatos de attól még igaz, de ti folyton véditek, mintha semmiről nem tehetne. De már nem az a kis srác aki volt. Egy romlott emberré vált, de ti hisztérikusan véditek őt. Nem értem miért.

2014. jún. 29. 10:12
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Ja és persze nem minden igaz amit a bulvár ír persze, de ne mondjátok, h minden kitaláció. Vannak fényképek, videók a teljesen elszállt viselkedéséről.
2014. jún. 29. 10:14
 2/37 anonim ***** válasza:
36%

Ne altalanosits!! En is 4 eve vagyok Belieber de igenis belatom hogy Justin rengeteget hibazik! De ki nem? Azert figyelembe kell venni azt is,hogy amikor felepit egy iskolat akkor a media nincs ott hogy megirja!

De amikor szaguldozik az utcan (hozzateszem tenyleg nem szep dolog)

akkor meg mar a hiradoba nyomjak hogy ilyen bunko meg olyan bunko!!

És amikor 16 evesen melegnek titulaltak a semmiert! Csupan csak mert egy tehetseges fiu,akinek jo hangja van,es o a tehetsegevel probalna bizonyitani,de meg azzal sem tud mert le kislanyozzak!! És a teteje az egesznek az,hogy valami hulye utalo megszerkesztette azt a kepet amin ugy latszik hogy lekopi a rajongoit,es ez sem igaz! Az ilyen apro,de alaptalan dolgok miatt teszik tonkre az eletet!! Egyebkent bocsi az ekezetekert!!

2014. jún. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Azért nem mondjuk már rá, h tehetséges, igaz van egy kis hangja, de inkább marketing az ami sztárt csinált belőle. Vany egy pofikája amibe a lányok szerelmesek lesznek. És az, h iskolát épít az igen is szép tőle, de a menedzsere ötlete volt, nem az övé, csak aláírt egy csekket. Az is a kerrierépítése egyik állomása volt. Nem egy önfeláldozó cselekedet.

Én nem akarom őt bántani, meg a rajongóit sem, csak azt szeretném, ha ez a füst felszállna. Ő már nem az aki volt, egy olyan ember akivel nem igazán jó barátságot kötni. Vannak jó és rossz tulajdonságai, de ő nem egy kimondottan jó ember.

2014. jún. 29. 10:57
 4/37 anonim ***** válasza:
31%
Talán csak egy "kis aláírt csekk" ami Scooter ötlete volt! De tudod Avalanna nem egy Scooter fejéből kipattant marketing fogás,hanem puszta jószívűség! És a tehetségéről annyit hogy keményen megdolgozott érte! A lépcsőn ülve várta hogy az emberek arcára mosolyt csaljon!! És dehogynem! Nagyon is tehetséges fiú! Örülnél ha legalább negyede annyi tehetséged lenne mint neki!
2014. jún. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:

Szia. Én is belieber vagyok már nagyon régóta és én is ugyan úgy belátom a hibáit, ahogyan az első kommentelő.

Van amikor olyat csinál, ami engem is teljesen kitud akasztani, de ő is ember és még is csak egy 20 éves fiú.

Minden ember a hibáiból tanul, mint ahogy Justin is.

Ajánlom,hogy ezt nézd végig: (húúú ez egy kicsit fenyegetően hangzik :DDD) [link]

És azt azért nem mondanám, hogy nem tehetséges.

Nagyon jó hangja van. A legtöbb ember, inkább a fiúk csak azért utálják őt, mert a Baby-t énekli. 15 éves volt. Később érő típus, így később is mutált.

Tud dobolni, gitározni és zongorázni is, mi ez ha nem tehetség??!!

Itt 4:20-tól dobol. https://www.youtube.com/watch?v=tKtI_8cRKWY

Nagyon sok dolog van amit az utálók nem tudnak róla.

Ők csak a Baby-s kisfiút látják a lányos hanggal és abotrányokkal. Míg egy belieber látja azt, hogy mennyi mindent megtett másokért, hogy mennyi mindent megtett Avalannaért és, hogy mennyi mindent jótékonykodott.

Tudom ajánlani a Never Say Never című filmjét, fenn van magyarul, nagyon sok oldalon és hidd el hogy ha megnézed megváltozik róla a véleményed, hogy ő csak egy csinált sztár, aki semmihez nem ért csak a pénzcsináláshoz.

A NSN filmben az egész élete el lesz mesélve.

Szánj rá egy kis időt.

2014. jún. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
71%

megint megy a védés...:D ez az iskolás dolog...akármennyire is hihetetlen, ez marketingfogás, és soha nem jutott volna magától eszébe, de ezt másik szemszögből is nézhetjük: van egy csomó felesleges pénze, amiből maximum még 2 új házat, még 4 autót tudna venni, de ez mind felesleges. ha ő olyan jószívű, akkor ezt a felesleges pénzt miért nem jótékonykodja el? sokezer olyan hely van, ahol elkélne jócskán támogatás...?

az, hogy tud gitározni, dobolni, zongorázni az nem tehetség...ezek egymásra épülnek, akinek van ritmusérzéke, és elkezd gyakorolni, az tudni fog dobolni is...gitározni tud, nyilván megtanulta ezt anno rendesen, ismeri a kottát, na most innentől aki ismeri, az tud zongorázni is. legalábbis én magamból indulok ki, hivatalosan gitáron játszom, de ha az kell, simán elkezdek zongorázni is.

a hangja is megkérdőjelezhető. nem tudok most pontos címet mondani, de volt egyszer egy olyan műsor, ahol ismert zenészek, zenei producerek stb. meséltek arról, hogy hány elismert énekes számait manipulálják autotune-al, és hogy milyen egyszerű kihozni a legtökéletesebb hangot, és hogy élőben mennyire ki is tudna derülni, hogy kegyetlenül gyenge hangjuk van, meg soknál ki is derült, akik playback-eztek, és lebuktak, mert leállt...JB-nél ez nem gáz, ő valószínű nem playback-el, mert őt nem a tehetsége miatt szeretik, hanem ahogy kinéz, és ezt akárhogy is tagadják, így van, és aki képes arra sokezret elkölteni, hogy elmenjen egy koncertjére, azok legtöbbször látni se látják, mert a tömeg másik végén áll, de nem baj, mert facebook-ra ki lehet tenni, hogy ott van, és így nagyon menő lesz az illető, de semmi több.

2014. jún. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

Nagyon de nagyon sokat adományozott már JB.

Múlt hónapban volt például, hogy 120 millióval támogatta az Aids-es kutatásokat.

És amikor segített egy iskola felépítésében.

Justin karierrje röviden: Kiskorában is már híres szeretett volna lenni, youtube-ra videókat töltött fel és menedzsere fedezte fel a youtubon és felhívta Justina nyukáját, hogy mi lenne ha találkoznának és leszerződnének. Így kezdődött a karierje. Előtte énekversenyen vett rész, amin második helyezést ért el. Színház előtt gitározott és énekelt estig. [link] Segíteni szerette volna anyukáját mert nem voltak gazdagok és csúfolták is a suliba.

JB idézet:Nem számít, hogy mennyire vagy tehetséges, nem mindenki fog kedvelni, de ez az élet, csak maradj erős.

És gondolj bele ha neked kellett volna úgy felnőnöd, hogy az égész világ bántalmaz és melegnek tart téged te arra hogy reagálnál. Sőt lehet, ha már csak egy vagy kettő ember utál téged a semmiért te csak azt kérdezed magadtól, hogy miért?

Ő is egy érző ember.

Igaz 2013-ban nem ő volt a legjobb példa a rajongói számára, és ezt ő is belátta, de kijött rjta a sokk stressz. Selenával való szakítás, a sok utálkozók, Avalanna halála.

Ezért is tartott szünetet és látszik rajta, hogy most már sokkal vidámabb. És nem csak a műmosoly van az arcán.

Még egy idézet: Szeretem az utálóimat, mert annyi időt töltenek azzal, hogy rajtam gondolkodjanak és beszéljenek rólam.Hát nem aranyos?

Tessék itt élőben énekel, lehet hogy neked nem tetszik a hangja, de attól még utáni nem kell, igen is tehetséges.

ez még 2011-ben volt : https://www.youtube.com/watch?v=GYcXrknBH_o

2014. jún. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem Justin Biebert, csak elolvastam ezt a kérdést, de szerintem mindkét oldalon van olyan köd, ami felszállhatna. Szerintem a rajongók és az utálkozók között is akad, aki csak a kinézet alapján ítél. Úgy értem, ha valaki azért utálja, mert szerinte lányos, az semmivel sem okosabb, mint aki azért szereti, mert helyes, és nem a zene miatt. És lebu-zizni is elég primitív dolog. Ráadásul én nem gondolom, hogy tehetségtelen. Valóban messze van sok nagy tehetségtől, de szerintem a hangja elég ahhoz, hogy sztár lehessen, nem kell olyanokat feltételezni, hogy nem tud énekelni. szerintem szép hangja van, és ezt mondom úgy, hogy rock és metál zenéket hallgatok, de elfogultságból nem kell azt állítani, hogy nem. De vékony és erőtlen is ugyanakkor. És ha meghallgatod, bármennyire is utálja mindenki a Babyt, azóta sokat romlott a hangja. Mostanra berekedt, még inkább elhalványodott a hangja, a magas tartományokban suttogássá fordult. Nem biztos, hogy egy 15 éves gyereket rendszeresen énekeltetni kell...


Ugyanakkor a rajongók valóban nagyon elfogultak, de mindig van egy sztár, akinek épp ilyenek a fanjai. Állandóan védik, és sokszor bárkit leszólnak, irreálisan összehasonlítják olyanokkal, akik nagyságrendekkel jobban énekelnek, képesek akár legendákat tehetségtelennek minősíteni, ha azok valamilyen módon konfrontálódnak Justinnal. Azon kívül a mentegetések ilyenek, mint amit fent is írt valaki: még csak 20 éves. hát nem tudom, én 21 vagyok, és nagyon szégyellném, ha így viselkednék. Nincs olyan, hogy 20 éves gyerek. 20 évesen valaki felnőtt. És felelősségteljes. Miért van az, hogy én, aki vele egy idős vagyok, nem viselkedem úgy, mint ő?

És aztán jönnek a szövegek, hogy irigyek vagyunk rá, és sosem képesek megérteni, hogy nem akar mindenki énekes lenni, és tényleg nem irigy, aki kritizál. Legfeljebb olyan értelemben, hogy más hírességek nevében, akik az illető szerint jobban megérdemelnék ezt a hírnevet. Azon kívül valaki írta, hogy a kérdező szeretne olyan tehetséges lenni, mint Justin. Mondjuk megjegyezném, hogy ez itt egy névtelen oldal, és simán lehet, hogy valaki olyan írta ki a kérdést, aki tényleg marha jól tud énekelni.

Ami engem még zavar Justinban azok a sablonos dalszövegek, de a kérdés nem ez volt.


Bocsánat, ha bárkit megbántottam. Próbáltam objektív lenni, és arra akartam rávilágítani, hogy mindkét oldalon vannak hülyeségek. Az utálók is nagyon bölcsnek érzik magukat, csak mert le tudják őt kislányozni, és a fanok is nagyon önelégülten tudják kijelenteni, hogy mindenki irigy Justinra, és hogy mások nem értek el ilyen hírnevet ilyen fiatalon (megjegyzem: sok más sztár van, aki nagyon fiatalon lett híres).

2014. júl. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Még valami: én, ha kell, hajlandó vagyok elhinni, hogy nagyon sokat adományozott. De ugye nem ettől zenész? Mert MINDEN sztár jótékonykodik. Írjátok be a Google-be, szerintem lefagy a számítógép. Hát komolyan, nem is tudok olyan híres embert mondani, aki nem jótékonykodik.
2014. júl. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

Arról a Beliebernek nevezett szennynek aki Juss-t a kinézete miatt szereti,és ha csinál valami hülyeséget,elhagyja,és megutálja,az meg nem nevezheti magát igaz Beliebernek!!

Tudjátok vannak olyan dolgok amit az utálók sohasem fognak megérteni Justinnal kapcsolatban..! Amit a Beliebereiért tesz,az valami elképesztő!

A bécsi koncert csodálatos volt! És ami Avalannat illeti egy csodálatos kis angyal..és Justin a szeretetével boldogságot vitt Avalanna életébe!! Ez a kislány a tökéletes magyarázat arra hogy JB egy csodálatos ember!!!

2014. júl. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!