Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Ördög Nórát, ha...

Szerintetek Ördög Nórát, ha felkérnék, még a hüvelygombához is adná az arcát?

Figyelt kérdés

Mindenhol csak őt látom, tv-ben, plakáton, szórólapon. Mindent elvállal, mindenhez adja az arcát, hogy ne tűnjön el a köztudatból. Pedig szerintem most vissza kéne vonulnia, hogy megszületett a lánya. Nem? De ő még most is erőlteti magát ránk.

Most is valami matrac szórólapon volt, mi köze a matracokhoz? Na mindegy! Lehet, hogy én fújom fel a dolgot!



2014. júl. 1. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó pénzért persze. Vmiből neki is meg kell élnie.
2014. júl. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Dehogy kell megélnie! Nánási Pali eltartja, nem? Nem lenne szüksége ennyit dolgoznia!
2014. júl. 1. 14:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha az én feleségem lenne, én örülnék neki,ha dolgozna azért,h ne teljesen tőlem függjön, akármennyi pénzem is lenne.
2014. júl. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
pont ezért vállalja el...azalatt a néhány év alatt felépítettek egy életet, amit finanszírozni kell...ha te családodban kidőlne az egyik kereső fél, ti is megéreznétek...ezt bárki megérzi, csak mások a mértékek. szóval mivel jelenleg nem tud állandó műsorvezetést vagy ilyesmit vállalni rtl-en, inkább eladja magát alkalmi reklámfelvételeknél...:D
2014. júl. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy elvállalná. Sőt, akár még a következő Hanna Suráll is lenne.
2014. júl. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most meg nem elég neki az Rtl Klub, már a Tv2-be is befúrta magát. Kész szégyen! Nem hűséges, az biztos!
2014. júl. 10. 15:46
 7/8 anonim válasza:

Mi bajod vele? Ha nekem felajánlaná egy cég, hogy legyek egy termékének az arca x összegér akkor jó hogy elvállalom. Gondolom te is elvállalnád egy szép összegért? Eléggé bigott felfogás, h ránk erőlteti magát. Eszébe sem jutnak az emberek egyszerűen pénzt keres és ennyi. Megvannak a lehetőségei és kész, addig üti a vasat míg meleg. Az meg, h munkahelyet váltott az miért olyan nagy dolog. Naponta vannak ilyen helyzetek mindenhol, ha jobb ajánlatot tesznek valakinek. Miért maradt volna ott ahol kevesebbért gürizik, vagy már megunta az ott létet és befásult.

Egyébként én nem rajongok érte félre ne érts, de teljesen érthetőek a döntései. Ha a helyében lennék én is úgy alakítanám az életemet, hogy a leg optimális legyen mint anyagi, mint magánéleti, mint munkaügyi szempontból. Kétség kívül okos csaj, tudja mit akar és azt meg is teszi. Egyébként 13 évig volt hűséges egy kereskedelmi csatornához, nehogy már emiatt szégyenkezzen. Voltak jóval csúnyább átigazolások is pl: Friderikusz, Havas. Ördög Nóra átigazolása nem nagy árulás ezekhez képest.

2014. aug. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%
A hüvelygomba reklámhoz pont illene a személyisége! Műsorvezetőnek nem jó, mert sokat kell beszélnie, és zavaró a hangja sajnos. Amennyit egy hüvelygomba reklámban beszélne, az még épp elviselhető lenne. Bár őszintén a sparnak sem csinált túl jó reklámot, amióta ő reklámozza, automatikusan kerülöm a spar üzleteket, és ezzel nem csak én vagyok így.
2014. okt. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!