Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintettek is igaz ez a...

Szerintettek is igaz ez a mondat? Berki Krisztián = Irigy emberek célpontja.

Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Nekem Berki Krisztián = olimpiai és kétszeres világbajnok magyar tornász.
2014. júl. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
édes életes Berki Krisztián = suttyó, ki még nagyot fog koppanni az életben.
2014. júl. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

bizonyos környezetben igaz.

ez a jövő.

én is azt kívánom a hasonlóaknak, hogy még 1-2 év, azután a kutyát se érdekelje, mi van velük...de sajnos nem ez a helyzet...erre tökéletes példa győzike...hányszor újrakezdte már, és már megint hülyére keresik magukat...és mivel mindig lesz egy jónagy réteg, aki vevő az ilyen nyomorultakra, ezért mindig lesz helyük.

egy idő után az "okosabb" ember be fogja látni, hogy a környezete is annyira buta, hogy munka híjján ha ő jelentkezne egy ilyesmi pénzkereseti lehetőségre, akkor nem szégyellnék, hanem büszkék lennének rá...de ha mégis, az sem érdekelné, hisz ebből lehet megélni...ez az ország tele van celebekkel...lassan már nem lehet azt mondani, hogy valaki ne járt volna meg egy tehetségkutatót vagy egy valóság show-t...szerintem ez megy...egyre csak tovább és tovább.

2014. júl. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sajnos igaz...
2016. ápr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!