Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Alföldi Róbert és...

Szerintetek Alföldi Róbert és Mautner Zsófi csak barátok?

Figyelt kérdés
Pusztán kíváncsiságból kérdem, mert a közös főzéssel kapcsolatos riportban a gasztro blogger azt mondta, a magán Róbertet is ismeri, a művész úr pedig valahogy úgy fogalmazott, hogy Zsófi a kora reggeli arcát is ismeri.

2014. júl. 9. 18:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Aludtam már úgy együtt lányokkal, hogy nem volt szex. Egyszerűen barátokként.
2014. júl. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%
Most őszintén! Te még nem is tudod, hogy Róbert meleg?
2014. júl. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Egyszer azt olvastam, hogy biszex, de mindegy is, csak a riport során felfigyeltem erre a párbeszédre és gondoltam, rákérdezek. :)
2014. júl. 10. 10:17
 4/20 anonim ***** válasza:
tuti egyutt vannak szerintem..a meleg felvonulasra is egyutt mentek..
2014. júl. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Várj! Akkor a Mautner leszbikus? :O
2014. júl. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
á, szerintem biztos nem
2014. júl. 19. 12:41
 7/20 anonim ***** válasza:
Akkor miért ment a meleg felvonulásra?
2014. szept. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
talán csak azért, hogy elkísérje Alföldit... de szerintem ez az egész meleg dolog csak álca, szerintem nem meleg... mit gondoltok?
2014. szept. 7. 19:39
 9/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk pont tegnap néztem az X-Faktort,és Alföldi elég egyértelműen nézett a lányokra.A fiúkra pedig ahogy más heteró férfiak szoktak.Szerintem sem teljesen meleg.Minden művészember kicsit "más".Inkább biszexuálisnak mondanám.Illetve ha jól tudom sohasem vallotta be,hogy meleg.Régen biztosra mertem volna mondani,hogy az,de most kételkedem.Vagy biszex,vagy heteró.
2014. szept. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igen, én is láttam a műsort és szerintem igazad van. Ha nem hetero, akkor szerintem is inkább biszex, de tuti nem meleg. Csak tudnám, miért volt ott a pride-on...
2014. szept. 8. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!