Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Alföldi Róbert és...

Szerintetek Alföldi Róbert és Mautner Zsófi csak barátok?

Figyelt kérdés
Pusztán kíváncsiságból kérdem, mert a közös főzéssel kapcsolatos riportban a gasztro blogger azt mondta, a magán Róbertet is ismeri, a művész úr pedig valahogy úgy fogalmazott, hogy Zsófi a kora reggeli arcát is ismeri.

2014. júl. 9. 18:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mi az a pride? :D
2014. szept. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
hát a melegfelvonulás :)
2014. szept. 8. 17:38
 13/20 anonim ***** válasza:
Jaa,ja,oké.:D Köszi :)
2014. szept. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ja,amúgy az Éjjel-Nappal Budapestből is ott voltak csomóan,aztán egyikük sem meleg.:)
2014. szept. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Mindenesetre, ha van valami kettőjük közt, akkor szerintem tök cukik, mármint A. R. és M. Zs. :)
2014. szept. 9. 19:49
 16/20 anonim ***** válasza:
ne hülyéskedjetek már, Alföldi Robi felvállaltan meleg, nem csinál titkot belőle, csak nem is tolja a nemi identitását senki képébe, és ez szerintem így is van rendjén, így ízléses (nagyon szeretem egyébként), Mautnerrel CSAK barátok, miért ne aludhattak együtt, az nem jelenti azt automatikusan, hogy "egymással".
2014. okt. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
60%

/Mautnertől amúgy a hideg ráz, valami fertelem módon néz ki, és a beszéde.... idegesítő, ahogy nem képes normálisan formálni a szavakat, és hogy minden második mondatában benne van, hogy "eszméletlen"... iszonyatmód zavaró számomra, falra tudnék mászni tőle, egyáltalán nem képernyőképes a nő, úgy egy az egyben!


a másik pedig a jelentős túlsúlya, szerintem akkor, amikor szinte népbetegség hazánkban a túlsúly, ne reklámozza egy SZAKÁCS (!) a megjelenésével ezt a fajta zsíros elhízottságot, mert valahogy nem hiteles amikor főz, és egészséges életmódról, konyháról beszél, mert nem tudom elhinni, hogy ekkora túlsúllyal valóban egészségesek lennének az ételei!

2014. okt. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó: de buta ember vagy, komolyan mondom...


Alföldi mindenképpen biszex, de én inkább a meleg kategóriába sorolnám, amivel nincs semmi baj. Semmi nincs a csajszival köztük :))

2014. okt. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
2014. okt. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Végül is mindketten zsidók, így egymást talán vonzónak találhatják. Alföldi meleg, Mautner meg visszataszítóan ronda, bottal se piszkálnám, de Alföldinek talán lenne hozzá gusztusa, ha nem más kapura lőne.
2015. márc. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!