Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tényleg együtt jár a két...

Tényleg együtt jár a két Walking Dead szereplő?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy a való életben Daryl (Norman R.) és Beth (Emily K.) egy párt alkotnak. Közösségi oldalakon, amiket ők kezelnek viszont sehol nem látni, hogy közös kép lenne róluk, vagy bármi. Pl. Emily kezeli a saját fb-ját, és többször rak fel magáról képet, de soha egy említés sincs Norman-ról. Nem érdekes ez?

2014. júl. 11. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem járnak együtt.
2014. júl. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És akkor ki a párjuk? :) Próbáltam utánakeresgélni, de semmit nem találtam egyikőjükről sem végülis.
2014. júl. 11. 15:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Emily egyszer azt nyilatkozta él-hal Aaron Paul-ért, de nem járnak együtt. Szóval neki jelenleg nincs párja.

Norman-nak pedig Cecilia Singley.

2014. júl. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Egyszer olvastam azt, hogy többek között azért sem akarják az írók összehozni a sorozatban a két karaktert, mert a valóságban is egy párt alkotnak, így kicsit erőltetett lenne. Így viszont remélem összejönnek :D
2014. júl. 13. 10:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Tavaly jártak, de már nem.
2014. szept. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Normannek sincs senkije nézz utánna a wdw.comon. Az a Cecilia az Emily előtt volt a párja.
2014. szept. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!