Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kik Kiszel Tünde rajongói?...

Kik Kiszel Tünde rajongói? Tegnap volt valamelyik bulvárban, hogy a rajongóinak készíti a naptárját. Van itt olyan, aki szereti és rajong érte?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én nem tudom elképzelni ki szeretheti vagy rajonghat érte. de biztos vagyok benne,hogy azokkal is valami probléma van. mert se nem szép, se nem vicces, se nem tehetséges, és még buta is mint a föld.
2010. jan. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor ez csak kamu, hogy veszik a naptárát? De ki veszi és hol lehet kapni? Tescoban? :D
2010. jan. 7. 21:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Családtagjai esetleg,én nem tudnám elképzelni másról.
2010. jan. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem max poénból ajándékozgatják meg egymást az emberek ilyen naptárral. A tavalyit én is megkaptam neten... hát azon kész voltam, mindenféle felvágottal, meg hentesáruval volt lefotózva. Siralmas volt az egész. Márciusnál már röhögni sem tudtam rajta, annyira gáz.
2010. jan. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Senki sem veszi. Azért osztogatja mindig úton-útfélen mindenkinek.
2010. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Család, rokonok, barátok, ismerősök, ennyi a rajongói tábora.
2010. jan. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

a marslakók :O

vagy a jeti :O XD

2010. jan. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Na, ne vicceskedjünk. :D Tehát sehol senki? Senki nem tudja, hogy ki és mikor és hol veszi ezeket a szarokat?

Mondjuk az nem rossz, poénból venni valakinek :P

2010. jan. 7. 22:02
 9/11 anonim ***** válasza:
nem lesz naptar? jajjjjjjj :(
2010. jan. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én úgy vagyok vele, hogy legalább önbizalma van és ez értékelendő. tény, hogy gagyi (fizimiska, feldúcolt mell), és hogy sokat szerepelteti magát a semmire, de legalább nem zárkózik magába, és nem rinyál azon hogy ó istenem de ronda vagyok minek születtem meg.
2010. jan. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!