Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valaki találkozott már az...

Valaki találkozott már az utcán valamelyik híres emberrel?

Figyelt kérdés

Itt most híresebb emberre gondolok nem pont pl.: a Bogdányi Titanillára, mert azt úgyse ismeri senki (vagy csak alig)

Olyanokra gondolok hogy pl.: Fluor, SP, Pataki Attila, Ördög Nóra stb... Ha igen, akkor kivel, mikor és mit csináltál? (elmentél mellette, kérdezősködtél, fényképet csináltál) Én nekem sajnos nem volt még ilyen élményem... :/

Köszi előre is a válaszokat! :)


2011. jún. 14. 21:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Szőke Andrást láttam a békéscsabai Tescoban. Sietve pakolta be a bevásárlókosarába a cuccokat. Kicsit néztem, de semmi több. Nem igazán érdekel a "celebvilág".
2011. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
77%

Híres ember, Fluor, SP... LOL!


Találkoztam már párral, nem jegyzem őket.

Gálvölgyi, Mester Tamás, Esztergályos Cecília... Nem tudom...

2011. jún. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Kedves Utolsó!

Tetszik vagy nem tetszik híres emberek és kész. A fél ország odavan értük, többek közt én is :) Persze lehet fikázni... ahány ember annyi ízlés. Ez van ezt kell szeretni :)

2011. jún. 14. 21:48
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Nagy Feró vele az utcán

Vastag Tomi és Csaba Janicsák Veca Király L. Norbi velük pár szót beszéltem is

Sebestyén Balázs vele a mekiben

:))

2011. jún. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

vágó istván

havas henrik

gazdag tibor (pongrácz péter) képet csináltam vele

kasza tibi kép

2011. jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Verebes István egyszer szembe jött velem a Múzeum körúton, éppen telefonált.

Hobot is láttam, de ő csak félig tartozik ide, én buszon ültem, ő meg kocsit vezetett.

Zenészek közül sokkal találkoztam (inkább nem sorolom), nem csak koncerteken, mert van 1-2 zenész barátom, szoktunk együtt kocsmázni, néha csatlakozik hozzánk 1-1 zenész ismerősük. (Koncerteket is szerveztem már, szóval...)

2011. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én olyan helyen dolgozom,ahol néha ismert emberek is megfordulnak.

Így találkoztam már én is Verebes Istvánnal,a Spáh ikrekkel,Bálint Antóniával,sokszor Albert Györgyivel,Csapó Virággal(Barátok közt Évája volt),Balázy Fecóval és még párral,akikre már nem emlékszem:)!

Flour-t is láttuk élőben,tavaly augusztusban a gyerekeimmel,amikor jöttünk ki az Ikea-ból,akkor még nem volt ez a nagy Mizu őrület,csak a Partyarc,teljesen normális hétköznapi srácnak tűnt:)!A 7 éves fiam szólt,hogy ő az.

Csak Lőrincz L.Lászlóval van közös képem,nagy rajongója vagyok!

...és személyesen ismerem az Animal Cannibals tagjait.


(elmúltam már 30)

2011. jún. 15. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
69%
Azt azért hozzátenném, hogy SP és Fluor nem híresek. Híres embernek mondhatjuk Brad Pittet, vagy Angelina Jolie-t, esetleg más amerikai sztárokat. Itthon "celebek" vannak.
2011. jún. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Réz Andrást láttam egyszer egy Spar üzletben.

Kinizsi Ottót (Barátok közt Imije) - egy könyvesboltban.

Kótai Misit egy bevásárlóközpontban,

meg múlt héten Fekete Pákót az egyik kerületi rendőrkapitányságon.

2011. jún. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


ma 05:57 - Jujj de jó neked! ... :)


Nekem a "celebek" azok azok, akik nem csinálnak semmit, és úgy híresek. pl.: nem énekesek, nem színészek, hanem a botrányaiktól, a pénzüktől, esetleg az őseiktől váltak híressé. Pl.: Paris Hilton, Kiszel Tünde.

És igenis Fluor meg SP tesznek azért hogy híresek... :) De most zárjuk le ezt a témát, az volt a kérdés, ami a lap tetején nagy fekete betűkkel ki van írva ... :D

2011. jún. 15. 19:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!