Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan ismerte meg egymást/ism...

Hogyan ismerte meg egymást/ismerkedett össze Mario Götze és barátnője, Ann Kathrin Brömmel? értelmes válaszokat

Figyelt kérdés

2014. júl. 14. 21:19
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
előbb kérdezd meg te, és addig írj neki amíg nem válaszol!:) na, kezd!
2014. júl. 17. 09:19
 12/18 anonim ***** válasza:
na de hát téged érdekel, nem őt...küzdj meg az információért, ha ez neked ilyen fontos, itt hiába kérdezősködsz, valószínű te vagy az egyetlen, aki enélkül az infó nélkül élni se tud.
2014. júl. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

képzeld még mindig élek és fogok is 70-80 évig :)

ő tanácsolta, ha neki visszaír én is írok neki.

ennyit rólad :)

2014. júl. 17. 11:56
 14/18 anonim ***** válasza:
komoly vagy...:D azt hiszed, megsértessz itt bárkit is ezzel a stílussal :D én csak jót nevetek, hogy képes vagy egy ilyen semmilyen ügy miatt összeveszni, bunkózni emberekkel...:D
2014. júl. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
ez neked bunkózás?:D ha bunkóznék már rég itt dobálnátok a sértéseiteket.! :)
2014. júl. 17. 19:48
 16/18 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy ismerkedtek össze, de el tudom képzelni nagyjából. A gazdag focista fiúk szeretik a jó csajokat, akikkel fel lehet vágni, és vannak csajok akik természetesen erre vehetők, meg úgy mindenre ami a pénzes pasikról szól. Ann-Kathrin tipikusan egy ilyen csaj, mindennel bepróbálkozott már az életben, hogy híres lehessen, kezdte a Tokio Hoteles srácokkal való digidugival, aztán modellkedés, éneklés, ez a sztár pasi, az a sztár pasi, most Götze van a soron. Mindketten jól járnak. De konkrétan a válaszodra nem tudok válaszolni.
2014. júl. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
*mármint a kérdésedre nem tudok, sorry ;)))
2014. júl. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

kb két éve vannak együtt

Ann rengeteg hírességnél bepróbálkozott a műtétei előtt eredménytelen volt szinte minden kapcsolata .Számomra Ann olyan mintha marketineglné magát azzal hogy Marioval van...

ja és az utálói halloweeenre küldözgetik a műtét előtti képeit mint üdvözlőlap:D

2014. nov. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!