Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van valaki, akinek elég ideje...

Van valaki, akinek elég ideje és kedve is van elkezdeni egy ONE DIRECTION történetet, aminek adott az alapja? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tudom, nem túl szokványos ilyet kérdezni, de van egy (szerintem egészen jó ötletem), amit viszont idő hiányában nem tudok megírni. Ha valaki úgy érzi, kíváncsi rá, kérem, jelezze! Nem kérem, hogy feltétlenül hozza létre a blogot, sem azt, hogy kövesse a vázlatot, ami az agyamban megszületett, de reménykedem benne, hogy akad valaki, akinek megtetszik a gondolat, és megalkotja azt, amit én nem tudok. Olyan személyekre gondolok, akik nem 13-14 éves rajongók, hanem komolyabbak, és már próbálkoztak írással, ha nem is közönség előtt. Kérlek, írjon privát üzenetet, akit érdekel! Ha valaki úgy dönt, megírja, másnak már nem fogom elmondani az ötletet.

Bunkók kíméljenek!



2014. júl. 18. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Olyan rajongók, akik nem 13-14 évesek? Szerintem olyan sokan vannak, mint az MTK szurkolók.
2014. júl. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 stefikedvence válasza:
38%
nekem van időm elég sok és személyes kapcsoltom van az One Direction tagjaival szeretnék segiteni!! légyszíves!!! üdvözlettel Tamás
2014. júl. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
én egyébként Michael Jacksonnal vagyok jóba, minden 3. nap beszélünk telefonon.
2014. aug. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
engem csak az ötlet érdekelne, a One Direction nem. ha így is szeretnél tárgyalni, akkor írhatsz ;)
2014. aug. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Engem érdekelne.Ha gondolod nekem is elküldhetnéd :)
2014. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, de teljesen One Direction, meg már le is írtam másnak. Azért köszönöm a visszajelzéseket :)
2014. aug. 6. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!