Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mattyb egy énekes?

Mattyb egy énekes?

Figyelt kérdés
Kérlek írjatok le mindent amit tudtok!

2014. júl. 21. 14:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A google valami kisgyereket dobott ki:D
2014. júl. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Matthew Morris 11 éves rapper, Atlanta GA-ból. 2003 Január 6.-én született, 7 évesen ekzdte zenei pályafutását. 900 millió megtekintésen és 2.2 millió feliratkozón van túl. 5 millió követő facebookon és twitteren. Saját zenéi, feldolgozásai, és együttműködései vannak. Színészkedik reklámokban, a Disneynek, Nickelodeonnak és Cartoon Networknek. Öten vannak testvérek.


[link]

2014. júl. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
24%

Ez a mettibírepsz egy 8 éves kisfiú.Könnyen eladható,tinilányok tömegei rajonganak érte.Vernyákolós kis k***ög hangja, és édes (k****ronda) pofikája van.Azóta gyűlölöm, mióta elcseszte a Without Me-t és az összes létező számot, amiről feldolgozást készített.A szöveghűség nem a barátja, minden sort átír, és a saját kis egoista gondolatmenete szerint átmossa az agyad.Ha hagyod.


Emellet felteszi mélyen tisztelt tökfejére a márkás kis fullcapjeit,felveszi az édibédi rózsaszín tunikákat, és nála hat évvel idősebb lányokkal karöltve készít pompás mainstream fos feldolgozás okádékokat.


Klipjeibe előszeretettel szövi bele azokat az utalásokat, melyek szerint őt ajnározzák a felnőttek is.


Mettibírepsz idén remek évet zárt,hisz tonnányi tökéletesre retusált arcbőrű lánykákkal dolgozhatott,mégtöbbet állított maga mellé,illetve megvetette a Máj lájf iz repping névre keresztelt hitvallása alapjait.A CNN beszámolt arról, hogy már megkezdték az építkezéseket Litvánia szélén.Itt lesz megtekinthető majd a Bírepsz múzeum, ahol konkrét elméleteket olvashatunk, sőt bele is pillanthatunk mindenki kedvenc ideálja, mettibírepsz életébe.

2014. júl. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én sem értek nagyon sok dologgal egyet vele kapcsolatba, de előző, azért ne éj már ekkora gyűlölettel önmagadba. Nem egészséges. :)
2014. júl. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nyugi van, nem élek dühben :D Cuki hogy aggódsz értem egyébként.Meg nem vagyok utálkozós de őt egyszerűen...Tudom, nagyon önző, de amikor feldolgozta a Without Me-t...Akkor egyszerűen bennem kirobbant a nemtetszik érzet. :D
2014. júl. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én a Notorious B.I.G - Juicy feldolgozáson, de valahogy átléptem rajta.
2014. júl. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
egyet ertek az elottem szolokkal...a call me maybe nel meg nyugodt voltam, de mikor atirta a gentlemant arra a sz*rra, kitudnam utni a cuki fogszabalyzos fogsorat a cuki szajabol...
2014. júl. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Előző rád is vonatkozik, amit SShady-nek írtam. :D
2014. júl. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Orulok h nem kerdezett senki :D
2014. júl. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát jó... Vannak menthetetlen emberek...
2014. júl. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!