Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szeret mindenki Lady Gagába?

Mit szeret mindenki Lady Gagába?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem a felhajtást akörül a nő körül, undorítóan öltözködik, sz*r a zenéje és a stílusa. Szerintem nem Lady Gaga, hanem Lédi Gyagya!
2014. júl. 24. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Izlesek es pofonok. Most mit varsz, egy emberkent ertsunk veled egyet? Neked nem tetszik, oke, lephetunk tovabb?
2014. júl. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam h ha én nem szeretem nektek se kéne, csak feltettem egy kérdést.
2014. júl. 24. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért az túlzás, hogy szar a zenéje. A hangja pedig egyedi és jellegzetes. Jobb, mint a legtöbb mai kis celebecskének. És legalább valamennyit irogat, nem pedig kilóra veszi a számait. Úgy öltözködik, ahogy. Ez van. Sokan azért szeretik, mert menő. Én is bírom, de azért, mert tetszik a hangja, és egészen tehetségesnek tartom. Nem hallgatom nap, mint nap, de szeretem néhány számát, és szimpatikusnak tartom. Az öltözködését meg őszintén szólva magasról lesz*rom. Egyébként tanuljuk már meg kéremszépen a normális modort! Nem "sz*r", hanem "nekem nem tetszik". Köszöntem.
2014. júl. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

te alapvetően nem érted a zeneipart.

a managerek és kreatívok kitalálnak egy figurát, jelen esetben ezt a Lady Gagát, és elkezdik nyomni, hogy a csapból is folyjon. két reakció létezik: vagy imádják, vagy gyűlölik. de mind az imádat, mind a gyűlölet az ő malmára hajtja a vizet. negatív reklám ugyebár nincsen. ezért ha nem is bírod, de tudomást veszel róla, mi több, felhozod témának, azzal csak az ő pénztárcáját gyarapítod.

2014. júl. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!