Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Te ki állsz Michael Jackson...

Te ki állsz Michael Jackson ért ha rosszat mondanak róla?

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudom az igazságot, nem kezdek vitatkozni, inkább megjegyzem, hogy ő se tudja, nem kéne ilyeneket beszélni, legyen egy kis tisztelete.
2014. aug. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én igen, a napokban felröppent hírek is nevetséges hazugságok... A pénz minden gonosz forrása... megjelent az új MJ lemez hirtelen eszébe jutott a kölyöknek h a MJ bácsi bántalmazta de azért 2005-be azt mondta hogy nem... nem hinném hogy egy gyereket olyan szinten lehet manipulálni ...Pénz miatt hazudnak az alkalmazottak is....
2014. aug. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Én leszarom.
2014. aug. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy gyereket nagyon lehet manipulálni, ezzel ne érvelj egy vitában.
2014. aug. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért, hát az végülis nem rossz, ha valaki szereti a majmokat meg a gyerekeket, nem?
2014. aug. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki állok, egyszerűen nem tudják a tényeket amiket például a 2005ös per alatt bőszen elhallgattak, az egész 1993as és 2005 per részletei fent vannak a neten, továbbá a tanúk tanúvallomásai. Aki nem hisz az ártatlanságában, azt soha nem érdekelte, annyira, hogy egy újságnál vagy el hallott hírnél tovább olvasson róla, szándékosan rosszmájú mint azok az újságírók akik félinformációkat szolgáltattak róla a per alatt is.

Ajánlom ezt az oldalt. [link]

2015. jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Ha valami rosszat állítanak róla egyből harapok. Pont ő az az ember aki ezeket a szarságokat nem érdemelte és nem érdemli meg. Könyörgöm mért pont őt kell bántani ő volt a legjobb ember a világon. Melyik sztár vagy akár ember tesz meg olyanokan mint akkoriban Michael. Melyik sztárt érdekelte hogy mikor egy országban fellépett,hogy mi van az emberiséggel,melIk sztár segített Ennyit abeteg gyerekeken?Michael mindíg azt nézte hogy másnak jó legyen. Sokkal fontosabbak voltak számára mások mint saját maga. És ezt Michael nem érdemli meg és sajnálom a sok hazugság tette teljesen tönkre,mert lehet Michael még mindíg élne ha nem tette volna tönkre teljesen a média!
2015. ápr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én foggal-körömmel nekimegyek annak, aki bántja.
2017. febr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!