Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért szeretik ennyien PewDieP...

Miért szeretik ennyien PewDiePie-t?

Figyelt kérdés

Oké, hogy vicces, stb, néha én is nézem, de azért van sok olyan videója, amiben már túlontúl gyerekes, és nagyon idegesítő ahogy visít és üvöltözik. Mégis 30millió feliratkozója van már majdnem.

Félreértés ne essék, nem vagyok irigy, csak érdekel. Mert szerintem néha vicces, néha viszont idegesítő és túl gyerekes.

Ráadásul a játékbemutatós videóiban is azért elég sokszor szerencsétlenkedik, mármint a játékban, ami eléggé elnyújtja és néha unalmassá, vagy idegesítővé teszi a bemutatót.


Nektek mi a véleményetek?



2014. aug. 12. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Ez ugyan olyan, h a Facebook is szakmai szemmel egy rakás szar.

Aztán mégis megy.

2014. aug. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert ez a humor kell a célközönségnek, ez pedig a tizenpáréves korosztály, akik ma már az interneten nőnek fel. Ezért nem is értem azokat a huszonéveseket, akik rendszeresen nézik. Elismerem, vannak néha jó pillanatai, én is el-elmosolyodtam, amikor belenéztem a videóiba, de nagyobbrészt rettentően irritáló és gyerekes.
2014. aug. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a humora és az ízlése. És, hát van a világon közel 30 millió ember, akiknek hasonló az ízlésük. Ennyi.
2014. aug. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Van egy-két jó poénja meg igencsak fotogén a srác, szóval a lányrajongókat kilóra megveheti magának. A fiúk meg szerintem többségében azért nézik, mert ezáltal megnyugodhat a szívük, hogy otthon a gép előtt visítozva is lehet sikereket elérni.
2014. aug. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
szerintem azért szeretik ennyien mivel vicces,kicsit télleg gyerekes néha,viszont ezzel a tizenéves gyerekek tudnak vele azonosulni,törődik a rajongóival,adományokat gyűjt és sok ember felnéz rá ezek miatt,és hogy a semmiből lett "sztár" és nem azért csinálja hogy híres legyen,hanem mert szereti ezt csinál.
2014. aug. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én nem ismerem ezt, akiről szó van, nem nagyon nézek videó blogokat, de most figyelj, ez úgy működik, hogy szerintem pl. az Így jártam anyátokkal egyáltalán nem vicces. Ismertem már angolul is, mikor bejött hozzánk, akkor is belenéztem, szerintem nem vicces. De egy ismerősömön kívül, aki ugyanezt gondolja,a többieknek tetszik. De szerintem nagyon kevés igazán jó vicces sorozat van.


Vagy a showder klubbos humoristák pl.: nekem 3-4 van, akit igazán jónak tartok, mások az egész műsort szeretik, de nem biztos, hogy bármelyikünknek igazunk van. Van, aki nagyon felvág rá, milyen kifinomult a humora, van, aki meg minden baromságon röhög. Nem vagyunk ugyanolyanok.

2014. aug. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, Én sem értettem soha miért is szeretik ennyire. Egyébként előben teljesen mást, mint a videókban.
2014. aug. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Honnan tudod h más?

Mennyiben, miben másabb?

2014. aug. 20. 19:58
 9/11 anonim ***** válasza:

Már találkoztam vele.

Teljesen normális felnőtt férfi. Egyáltalán nem idegesítő. A videóiban produkálja magát.

2014. aug. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hol találkoztál vele? :D
2014. aug. 20. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!