Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan elnek meg a nagy...

Hogyan elnek meg a nagy YouTube-sok?

Figyelt kérdés

Itt nem magyar viszonylatba beszelek nagy YouTube-osokrol.

Peldaul mennyit keres Pewdipie, meg lehet abbol a penzbol elni amit o ezzel keres?

Es ha igen mennyire jol lehet vele keresni? Lehet ebbol gazdag valaki?



2014. szept. 1. 02:02
 1/6 stiw ***** válasza:
Meg lehet belőle élni, de nem sokaknak jön össze. Magyarországon biztos, hogy nem lehet (sajnos). Azt, hogy Pewdie mennyit keres, az nem publikus.
2014. szept. 1. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

PcGuru szerint 4 millió dollárnyit keres évente. Abból meg hosszútávon elég jól meglehet élni.

Persze, lehetsz ebből gazdag, de ehhez kreativitás kell, na meg nagyon nagy mák. Jó helyen kell jó időbe lenni, főleg.

Leghíresebb magyarországi videósok kereshetnek 100-400 euró között.

2014. szept. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 stiw ***** válasza:
Így van. Illetve ezt kiegészíteném még azzal, hogy kell egyediség, és jó ötlet.
2014. szept. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
index is írt erről egy tartalmas cikket azt hiszem. az, hogy mennyire él máshogy...hát szerintem nem sokkal másabbul, mint te vagy bárki más. csak többet költ bizonyos dolgokra, tehát én gazdagnak nem biztos, hogy nevezném. nálam az a gazdag, akitől tegyük fel most azonnal elvennénk a bevételi forrását, akkor élete végéig ellenne belőle. ő valószínű 1-2 év alatt felélné.
2014. szept. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem igen is gazdag, legalábbis én ellennék azzal a pár milliárddal amennyit eddig összeszedett a reklámokból.

Számolj utána, ha csak 4 milliárdod van, akkor kb. hátralévő életedig minden hónapra jut 10 milla elverni való.

2015. jan. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát jó, mondjuk valamelyest tényleg elegendő. PewDiePie-nek most körülbelül ennyije lehet, ha azt nézzük, hogy évi 4 millió dollárt keres körülbelül, és 2009 óta létezik a youtube-on, és ebbe beleszámoljuk mondjuk, hogy első években még nem keresett meg ennyit.
2015. jan. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!