Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi van Tóth Gabi és Alföldi...

Mi van Tóth Gabi és Alföldi Róbert között?

Figyelt kérdés
Csomó helyen olvastam hogy Gabi állítólag szerelmes Robiba...tudom hogy Alföldi meleg vagy is biszex..de akkor is fura hogy a Gabi mindig neki ad igazat bármi van és becézgetik egymást "mókuska,macika,édes,szívem" Meg folyton puszilgatják egymást.Én tavaly egyik x faktoros adásban láttam hogy tök jó el vannak,sutyorognak nevetgélnek...Szerintetek?
2014. szept. 20. 11:12
 1/9 anonim válasza:
61%
Alföldi meleg,volt is felvonuláson.Nem biszex,meleg.
2014. szept. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Attól még hogy meleg lehet biszex
2014. szept. 20. 14:57
 3/9 A kérdező kommentje:
Murányi Tündével 2évig is,Oroszlán Szonjával egy rövid ideig együtt voltak..
2014. szept. 20. 14:58
 4/9 anonim ***** válasza:
A felvonulásra nem csak melegek, hanem biszexek is járnak. Egyébként tényleg eléggé nagy az összhang köztük. A produkciók közben is folyton egymásra néznek, fogdossák egymást. Én amúgy jobban eltudom csak azt képzelni hogy szimplán tetszik a Alföldinek a Gabi, külsőre, és belsőre is. Aztán lehet hogy a sok evés, ivás, közös munka összehozza őket, (érdekes pár lennének). Hol olvastál egyébként erről?
2014. szept. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont, hogy az Alföldi mellé egyáltalán nem tudnék egy olyan nőt elképzelni, mint Gabi. Szerintem csak szimplán tetszik Robi a Gabinak és igyekszik kihasználni, hogy mellette ül a faktorban :))
2014. okt. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, megsúgom, a felvonulásra heterók is járnak! :)


Alföldi meg biszex.

Nem csak Gabival, Liluval is elég sokat kacérkodott tavaly. Lilu egyenesen odavolt érte, Robi ezt imádta... ;)

2014. okt. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ez jó kérdés..A Gabi most vagy tényleg szerelmes Alföldibe,vagy csak kihasználja,hogy felkapaszkodhasson,azt nem tudom,de nagy az összhang.Mikor együtt vannak,még Gabika is elviselhetővé válik.
2014. okt. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is van köztük valami... Eléggé érdekesek egymással.
2014. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolsó,hogy érted hogy érdekesek egymással?
2014. dec. 7. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!