Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Berki Krisztián járt matek...

Berki Krisztián járt matek órára, ez tényleg ennyire sötét?

Figyelt kérdés

Néztem az ismétlését az Édes élet c. műsornak a Szuper TV2-n. Igen, úgy kell nekem! Tény. Minek nézem. Jogos.


Az hagyján, hogy Magyarország lakosságát 8 millióra becsüli! a közel 10 helyett, de azt mondja a hasonlóan értelmes menyasszonyának, hogy a lagzijukon Magyarország lakosságának 1%-nak jelen kell lennie, ami - most figyelj! - szerinte 800 ember.


Tehát a 8 millió 1(egy) %-a szerinte, 800 (nyolcszáz) fő.


A menyasszonya sem javította ki. (Jó, persze ebből a Hódi Pamelából sem kell sokat kinézni, csoda hogy egyedül képes levegőt venni.)


Értem én, hogy megrendezett a műsor, de sajnos azt is elhiszem, hogy ez az ember ekkora sötét paraxt, ennyire buta "matekzseni".


Nem fikázni akarom, de ez már annyira a legalja, hogy ezek az emberek vannak világmárkák által szponzorálva és bemutatva - kvázi minta férfinek beállítva - a nézőknek, főként a fiataloknak.


Tényleg ezeknek a buta, ostoba embereknek kell luxusautót a feneke alá tolni, aranyórákat, napszemüvegeket reklámoztatni, és mesés fizetéssel kitömni a zsebüket?


Ezt a TV2 direkt csinálja? Vagy a vezetők is ekkora suttyó parasztok? Nézettség bármi áron, IQ nélkül?


És ezt leadják ismétlésben. Legalább vágnák ki, azt nem tudni mekkora a lakosság, de hogy 100-zal ne tudjon osztani... No comment.

És ez vezette a Fradit! Értitek. Ügyvezető b+!, aki számolni nem tud.


(Nem ez a legnagyobb problémám, de ez most kicsapta a biztosítékot.)



2014. szept. 11. 14:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem máskor kapcsold ki a tévét.
2014. szept. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hozzá hasonlók vezetik az országot is. Ez egy ilyen világ.
2014. szept. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tudom javasolni a sport csatornákat. Csak azok adnak értelmes műsort, ha már nézed a tévét :)
2014. szept. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Amióta a tetves UPC-t vagyok kénytelen előfizetni, teljesen felborult a tv nézési szokások. A DIGI-nél - amíg volt Discovery - simén lekötött egy teljes nap, a Hogyan készülttől, a Féreglyukon át és hasonló tényleg színvonalas műsorok.


A UPC-nél tudni kell, hogy kódolják az adást, emiatt mediaboxot kell használni, amiben NEM LEHET a csatornákat beállítani, sorba rendezni a saját kedved szerint. Mivel sikerült a távirányítót hazavágni, ezért most egy univerzális xarral kell szenvednem, ráadásul a 200-ik csatornának állította be az a teves UPC a tudományos tematikájú adókat. A saját gagyi semmitmondó adóit meg az elejére rakta.

Ez elsőre nem probléma, csak a gyakorlat azt hozta, hogy lecsúsztam a ker tv-k szintjére és ezeket a xarokat nézem, amik a 0-9 gombokkal elérhetők, egy gombnyomásra. Kössz UPC!

Persze lehet sokkal tudatosabban is tévézni, de a gyakorlat ezt hozta. Ennyit a tetves UPC-ről. Valóban, meg lehet nyomni a 200-as csatornát, de ki jegyzi meg ezeket a több számjegyes csatornákat? Na ugye. És tudja ezt jól a köcsg UPC is.


Mediacarddal lehet csatornát sorba állítani, csak a CI+ szabványt, pont nem sikerült beépíteni a TV gyártónak, a UPC pedig az erősebb titkosítás mellett döntött, a CI+ kártyákkal.

A CI foglalat megvan a TV-ben (2009-es Sams.), de a UPC azt nem támogatja, csak a CI+-t. Kiváló példája a tetves szabványiparnak, meg a TV gyártóknak. Pár éves tévét lehetne lecserélni, hogy normálisan tudj tévézni.


Valójában a UPC a gyökér, aki ezt a PACE márkája f0s xar szemét mediaboxot megvette ezzel a gagyi bugos szoftverrel. A büdös marketingesek miatt használhatatlan, és a tv nézési szokásokat is megváltoztatják, sőt! az embereket butítják. Ez ostobán, logikátlannak tűnik, durván hangzik, de sajnos a gyakorlat ezt mutatja.


Megy a UPC a kukába a szerződés lejárta után. Viszont a DIGI TV meg kiszórta a Discovery Network csatornáit, a National Geo. pedig elég unalmas, ritkán adnak jó műsort, ha jól emlékszem. A lopós majmok mentek évekig. A Discovery meg sajnos több éves sorozatokat ismétel, nevetséges módon.


Nem tudom mitől esett le a színvonal, remélem lesznek jó sorozatok, elvileg az Index Attraktor-t megvették,majd az lesz valamikor.



A UPC pusztuljon el a föld színéről, a "román" DIGI meg egyezzen meg a Discoveryvel és gyártsanak új műsorokat.


Ennyit kívánok, a TV2 / RTL klubot meg kukába, most úgyis fenyegetőznek, hogy fizetősek lesznek. Na őket kell kiszórni a kínálatból, haljon éhen a langyos csapat.


Vagy tessék példát venni Kanadáról, ahol már magad állíthatod össze, milyen csatornákra akarsz előfizetni. Így kell versenyeztetni a TV adókat!

2014. szept. 11. 23:30
 5/13 anonim ***** válasza:

UPC ingyen ad új távirányítót, ha nem jó a régi.

Csatornákat be lehet tenni a kedvencek közé, onnan könnyen elérhetők.

Bekapcsolásnál az jelenik meg, amiről kiléptél, így könnyen elérhető, hogy a kívánt csatornával kezdjen.

Miért nem tudsz a 200-asra lépni, hogy onnan léptesd a tudományos csatornákat?

2014. szept. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen, a kedvencek lehet megoldás, csak ott az volt a probléma, hogy kihagytam pár csatornát, és ha épp egy olyan adón megy valami amit nem teszek kedvencekbe, akkor lemaradok róla.


Félmegoldás a kedvencek, nem szerettem meg. Miért is kéne kihagynom azért csatornákat, hogy a kedvenceket berendezzem? Bugyuta megoldás. Simán megírhatták volna úgy a szoftvert, hogy a mediabox rendezze sorba kedv és igény szerint.


Akkor is adnak ha a kutya elharapta, vagy földhöz lett vágva, lesett, eltört az alaplapja?


Kívülről nincs semmi nyoma a sérülésnek, csak belül.

2014. szept. 12. 11:52
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én rájöttem a "berkiség" okaira.

Egyszerűen csak üsd be googléba és kiad egy képet amin csak fecskében van. Az a kép elárul mindent. Konkrétan egy bütyök van ott, de szó szerinte. Szerintem ebből adódik az önbizalomhiánya és ezért gyúrta ki magát, és már most persze van mire nagyképűnek lenni. Arról nem is beszélve, h ha egy fiatalkori képét nézed akkor egy nagyon csúnya vékony srácot fogsz látni. Szóval én megértem, h miért ilyen. Én nagyon sajnálom őt ezek miatt. (de ettől függetlenül egy gyökér)

2014. szept. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azt láttam, hogy feltettél egy ugyanilyen kérdést, de milyen képről beszélsz?
2014. szept. 13. 19:55
 9/13 anonim válasza:
26%
Te se lehetsz valami értelmes, ha ilyeneket nézel.
2014. szept. 26. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mondod a 49%-oddal. Na húzzál aludni Einstein.
2014. szept. 26. 07:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!