Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ismeritek Matthew Rhys színészt?

Ismeritek Matthew Rhys színészt?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok, mennyire ismert.


És képről ismerős?

[link]


2014. okt. 27. 06:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Igen, én ismerem. :) Sokszor olvastam a nevét itt-ott, de képről meg pont nem ismerős.

De láttam, hogy játszik a The Americans c. sorozatban, amit már régóta el akarok kezdeni. :)

2014. nov. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Szerintem jó színész, de nálunk nem annyira ismert. Én már elkezdtem az Americanst, de időhiány miatt az első 2 részt láttam csak.
2014. nov. 13. 04:01
 3/16 A kérdező kommentje:
És hol olvastad a nevét, megkérdezhetem?
2014. nov. 13. 04:02
 4/16 anonim ***** válasza:

Tegnap nem voltam benne biztos, pedig ahogy megláttam őt, beugrott ez a film, de most lecsekkoltam:

Ő játszik benne, ez a film a Sorted, régen nagyon sokszor láttam /tényleg meg is kellene nézni megint :)/

De szerintem csak ezt az egy filmet láttam tőle, bár ez nekem inkább a zenéjéről maradt emlékezetes.

Sok filmes és sorozatos oldalt olvasok, innen ismerős a neve.

2014. nov. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi. Hallottam arról, de ott még elég fiatal volt. Érdemes megnézni?
2014. nov. 15. 20:05
 6/16 anonim ***** válasza:

Hát, rád bízom. :)

Nem tudom, milyen zenét szeretsz, ebben a filmben inkább arra mennek rá /elektronikus zene/ persze van sztorija is, szerintem egy próbát megér. :)

2014. nov. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Akkor majd megnézem.
2014. nov. 19. 00:37
 8/16 anonim ***** válasza:

Én szeretem őt az Americans sorozatot is csak miatta akarom elkezdeni nézni, ha oda jutok :)

Benne játszott egyébként a Testvérek című soriba és ezekben a filmekben:

Szűzlányok ajándéka (2007)

Szerelem és egyéb katasztrófák (2006)

Rabold a nőt! (2002) ez utóbbi a személyes kedvencem tőle, szerintem ezt mindenféleképpen nézd meg :)

2015. jan. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én ismerem őt, csak kíváncsi voltam, mások is ismerik-e. De köszönöm az ajánlást. Én a Columbo-epizódot láttam, amiben szerepelt, a szerelem és egyéb katasztrófákat (az mondjuk felejthetőbb), a Szerelem határait, az elveszett világot, a Testvéreket, a Patagóniát... Most hirtelen ennyi jut eszembe. Meg elkezdtem az Americanst.
2015. jan. 1. 23:31
 10/16 anonim ***** válasza:
Na én ezeket nem láttam, de megnézem, úgy sem tudtam már mit nézzek :)
2015. jan. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!