Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Jessica Albának volt testdublő...

Jessica Albának volt testdublőre a Sin City: Ölni tudnál érte c. filmben?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert két éve arról olvastam hogy elvileg úgy kiakadt magára a forgatás során hogy elbőgte magát és testdublőrért kiáltott (szegénykém állítólag egyáltalán nem volt megelégedve a testével, a kis buta...).


Szóval ha erről valakinek van biztos információja, tehát hogy végül kapott is testdublőrt vagy meggyőzték arról hogy nincs rá szüksége, az kérem ossza meg velem.



2014. okt. 31. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:

"a kis buta" --> ez elég lekezelő volt


Még amúgy akkor is lehet testdublőre, ha nem akar szerepelni.

2019. márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mármint meztelenkedni. és igen, vannak ilyen színésznők is.
2019. márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Összegzem: tehát semmit sem tudsz róla, merthogy konkrétum az aztán nem sok volt tőled. Sőt szerintem a filmről sem, mert ha tudnál akkor azt is tudnád hogy nem is kellett benne meztelenkedni.


Ja de, egy konkrétum azért volt benne, hogy hamár fingod sincs az egészről, akkor legalább jól leoltasz (lásd mindjárt első mondatod).


Na és akkor most magamat is összegzem: köszönöm, mert igazán hasznos információkkal szolgáltál.


Ja nem.

2019. márc. 27. 18:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi bajod van? Mondtál egy lekezelő mondatot, majd megsértődsz, hogy szóvá teszik?


Arra hívtam fel a figyelmed, hogy nem biztos, hogy meg tudták győzni. Ugyanis hiába győzik meg, attól még lehet, hogy nem akar meztelenkedni, akkor sem, ha elégedett a testével. Ha meg nem kell benne meztelenkedni, akkor mihez a testdublőr?

2019. márc. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát ez az! Pont ezért butusoztam le! :) (Amúgy nem hiszem hogy nagyon megsértettem volna vele, sztem viszonylag kicsi az esélye annak hogy magyar kérdezős oldalakat búj a neten, és hozzá még magyarul is megtanult :D)


Viszont abban mostmár tényleg biztos vagyok hogy nem láttad a filmet, mert akkor tudnád, hogy tényleg nem volt benne semmi meztelenkedés, csak hiányos öltözékes tánc. És ezért neki csak az alakjával volt a baja, nem azzal hogy fel kellene hozzá fednie testének legintimebb zónáit is.

2019. márc. 29. 04:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!