Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Dancsó Péter vagy Szirmai Gergő?

Gh05t kérdése:

Dancsó Péter vagy Szirmai Gergő?

Figyelt kérdés
Tudom más műfajban alkotnak de érdekel kinek ki tetszik jobban. Nekem személy szerint Szirmai videóji tetszenek jobban

2014. nov. 5. 22:01
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
bocsánat elírtam videói
2014. nov. 5. 22:04
 2/26 anonim ***** válasza:
75%

Nekem Dancsó videói mert viccesek es "akciódúsabbak." Bar meg kell nezni parat mire teljesen megerteni a humorat.


Szirmainak idegesít a hadarasa de viszont meglepően mély es elgondolkodtató szempontokból nezi a dolgokat.

2014. nov. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy te is írod nem ugyanabban a műfajban dolgoznak, épp ezért én nem is szerettem a kettejük rajongótábora közötti állandó netes vitákat.

Dancsó Peti a gagyi magyar filmekkel futott föl, azóta, hogy ezeket feldolgozta a "szakszerűen" sorozatát én nem tudom hová tenni, sajnos egyre többször érzem bennük az erőlködést arra, hogy márpedig humorosnak kell lenni, akkor is ha nem megy.


Szirmai Gergő ezzel szemben filmkritikákat csinál mainstream netes stílusban, neki mindig lesz alapanyaga, hiszen Hollywood évente több száz filmet dob ki, és ő lényegében véve ezeknek egy részét elemzi ki és értékeli.


Én régebben Dancsót jobban kedveltem, mostanában a túlzott erőlködésének hála csak néha-néha nézek rá a csatornájára, Gergő viszont tartja a színvonalat, bár néha úgy érzem ő is egyre látványosabb ás látványosabb akar lenni, amire nem lenne szükség, oké egy-két effekt még belefér, de az, hogy a Fury kritika elé szinte egy saját kisfilmet forgatott azzal bár bajom nincs, érdemben nem tesz hozzá a műsorához, miközben neki rengeteg idő és munka.


Még valami, Dancsó szerintem kicsit elszállt magától, és az ahogy Szirmai Gergőt kiosztotta egy kommentben, nos igencsak megdöbbentett, konkrétan igazi *aszfej módjára viselkedett...

2014. nov. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem jön be Szirmai hadaró, sok és gyors vágású stílusa a videóiban, de mint emberrel, úgy semmi bajom nincs vele, sőt, kedvelem is. Látszik, hogy nemcsak szereti ezt a területet, de ért is hozzá.


Dancsóról ugyanezt tudom csak mondani, de egyetértek a felettem lévővel, hogy elég erőltetett lett jó ideje. Régen a tartalom volt szórakoztatásba csomagolva, ma már a szórakoztatni akarás van tartalomként eladva. A legtöbb szakszerűen videó pl. tele van Mónika show-s meg nem tudom milyen szövegekkel, ez már nem az én világom.

2014. nov. 6. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:

Én szeretem mindkettejüket, de Szirmait én is komolyabbnak tartom.

Am harmadik válaszoló! Mivel osztotta ki Dancsó Szirmait, hol és mikor? Légyszi írd már meg mert én semmit nem tudok róla.

2014. nov. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

A történet annyi, hogy Dancsó kapott több kritikát Szirmai Gergő rajongóitól, és ezen felhúzta magát elég csúnyán:


[link]


Tudod sok dologban igaza van, de Gergő tisztában van ezekkel, tehát ő nem a szerep kedvéért ripacskodik, meg használ angol szavakat, hanem mert alapból ilyen a stílusa. Dancsó viszont szereti magát az "én tudom a frankót" stílusban előadni, és jóval kevesebb önkritikája van.


De amúgy ezen kívül is volt olyan, hogy közölte, hogy aki ezt a Szirmait dicséri a videóim alatt azt bannolni fogom...

Szóval Dancsó nem is túl diszkréten utálja Gergőt.

2014. nov. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat én Szirmait azért kedvelem jobban mert sokkal eredetibbnek és értelmesebbnek tartom őt habár Dancsó régen humorosabb vot de most kicsit nagyképű lett és eléggé eröltetettek a videók ráadásul nincs sok értelme a kegyetlenül gyenge magyar filmekről csinálni.
2014. nov. 6. 19:14
 8/26 anonim ***** válasza:
23%
Dancsó. Sajt.
2014. nov. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
53%
Amit linkeltél arra mi a bizonyíték, hogy egyáltalán Dancsó írta? Sehol nem láttam még, hogy ezt a képet használta volna profilként.
2014. nov. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Pedig régebben használta, korábban volt egy külön Dancsó Péter és egy Videómánia csatorna is, a Dancsó Péteresnél ezt a képet használta, és némelyik videójában találkozhatsz is ezzel.

De ez amúgy nem mostani "ütésváltás" -igazából csak ütés- hanem megvan már legalább egy-másfél éves is, csak amikor valaki kivágta akkor volt "1 hónapja".

2014. nov. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!