Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kb.7 évvel ezelőtti TH fanfict...

Kb.7 évvel ezelőtti TH fanfiction-t keresek, ismeri valaki?

Figyelt kérdés
Úgy 6-7-8 éve találtam egy Tokio Hotel fanfiction-t. Arról szólt, hogy egy városi lány (talán 16-17 éves lehetett) visszament abba a kisvárosba vagy falucskába, ahol a gyerekkorát töltötte, és visszamenve találkozott gyerekkori szerelmével, Billel, aki akkor még csak a testvérével álmodozott a sztárságról, viszont mikor a lány visszament, már híresek voltak. Ha jól emlékszem, a Kaulitz ikrek medencés buliján találkoztak ismét először. Van egy olyan rész az elején, ahol szépen leírja, hogy van egy kép a házukban, talán a lépcső környékén, ahol a kicsi Bill egy hajkefével, Tom pedig seprű nyéllel imitálja az éneklést és a gitározást. A történet egyébként arról szól, hogy ez a lány és Bill még szeretik egymást, de soha nem teljesedik be a szerelmük (talán van valami kavarás Tommal is, de lehet, hogy keverem egy másik fanfiction-nel). A lány, aki írta a történtet, mire a végére ért, már nem szerette a TH-t, bár azt mondta, ez nem befolyásolja a történet alakulását, de a vége az lett, hogy felnőtt korukban még egyszer látták egymást egy pillanatra (a főszereplő csaj és Bill), aztán soha többé. Egyébként sárga volt a háttere a blognak, ahol ez a történet volt. Tudja valaki, melyik fanfiction ez? Hogyan találhatnám meg?

2014. nov. 16. 17:48
 1/2 anonim válasza:
Sziaa. Ezt a történetet még én is olvastam, de sajnos meg nem tudnám most már mondani, hogy hol. De facebook-on keresd az Aliens csoportot, ott valaki biztosan tud majd segíteni!:)
2014. dec. 11. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. dec. 14. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!