Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti is szeretitek a The biebers...

Ti is szeretitek a The bieberst? :D

Figyelt kérdés

2014. dec. 17. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem ismerem egy számukat sem, egy nyilatkozatot hallottam tőlük, az is örökre leírták magukat nálam. Az a Peti gyerek nyilatkozta hogy azért lettek "The Biebers" mert ugye Justin Bieberre nagyon sokan rákeresnek, és akkor őket is kiadja mellette. Na hát egy ilyen önbecsülés nélküli fantáziátlan snassz bandát én semmibe nem tudok nézni.
2014. dec. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem akarok vitatkozni azt én is tudom, hát igen az a népszerűségért van...

De ez a Peti gyerek jó volt :D

2014. dec. 17. 18:35
 3/10 anonim ***** válasza:
imádom:) viszont ezt nem tudtam hogy tényleg ezért a nevük ez... :/
2015. máj. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát én úgy vagyok vele, hogy nem nagyon érdekel miért ez a nevük, mert szerintem a számaik elég jók...inkább a Puskás zavar mikor néha nagyképűsködik... :D
2015. máj. 4. 18:05
 5/10 anonim ***** válasza:
pl? egyébként sokszor a pénzről beszél pénz pénz pénz értem én hogy vmiből mindenkinek meg kell élnie de ez idegesítő..
2015. máj. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A példát a jó számra értetted vagy a nagyképűsködéseire? Egyébként szerintem néha mindenhol(tv-ben, a fb pldalán stb) mond vmi idegesítő dolgot...az eléggé jó zenét a Sorry-ra, Stay-re értettem... ;-)
2015. máj. 4. 20:20
 7/10 anonim ***** válasza:
nagyképűségre értettem amúgy :D :)
2015. máj. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:D ;-)
2015. máj. 6. 20:19
 9/10 anonim válasza:
Imádom!! Már volt szerencsém találkozni velül! Ekanemmel kétszer is! Amugy nem értem mi a baj a névválasztással. Szerintem tök praktikus, hiszen így többen találnak rájuk, és így népszerűsítik a zenéjük. A legtöbb angol előadó is ezt csjnálja csak a dalok címével, velük ezért mégsincs gond
2018. aug. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szóval szerinted semmi gond nincs azzal hogy valakinek a saját vezetéknevét ellopják, hogy a bolhaszaros kis együttese egy kis hírnévhez jusson? Ez azt jelképezi hogy az egész banda már alapjaiban egy szenny. Már a 0. lépést elrontották.
2020. júl. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!