Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem hasonlít...

Csak szerintem hasonlít félelmetesen egymásra D. Tóth Kriszta és Osvárt Andrea?

Figyelt kérdés

2014. dec. 22. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Andinak szerintem előnyösebb arcberendezése van. Valamennyire tényleg hasonlítanak de erre rátesz egy lapáttal, hogy hasonló a frizurájuk.
2014. dec. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt,olyan hogy a boltban is összekeverték őket. :) szóval nem csak neked tűnt fel. De szerintem is Andi a szebb és csak a frizurájuk nagyon hasonló.
2015. jan. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Ne már, nincs igazatok szerintem. Tényleg nagyon hasonlítanak, ami persze nem jelenti azt, hogy ne lennének teljesen sajátos vonásaik. És nem tudnám egyiket se a másik fölé helyezni, mert mindkét hölgy nagyon szép a maga módján.
2015. márc. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen eléggé hasonlóak. Azonban véleményem szerint csak arcban és abban sem teljesen. Andi sokkal nőiesebb vonalakkal rendelkezik (nagyobb mellek, szebb testalkat, hosszabb lábak, az arcvonala is kerekebb ergó szerintem sokkal szebb). Azt mondanám Andi olyan mint egy "feltuningolt" Kriszta! :D
2015. márc. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!