Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen orvos Dr. Varga-Tóth...

Milyen orvos Dr. Varga-Tóth Andrea Szegeden/Hódmezővásárhelyen?

Figyelt kérdés

Vásárhelyi kismama vagyok (11 hét), és szegedi szülészt keresek, aki itt Vásárhelyen is tud ultrahangozni.

Előre köszönöm a válaszokat!


2009. ápr. 24. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
én a 4d-s uh-n találkoztam vele, ott aranyos volt.
2009. ápr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ÉN is csak jót hallottam róla, viszont úgy tudom szülést nem vállal. Katona Renáta esetleg? Ő is aranyos.
2009. ápr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az kár volna. Régebben biztos, hogy vállalt szülést.

Katona Renátáról azt hallottam, olvastam, hogy bár kedves, de nem őszintén, meg csak addig, amíg az ember fizetőképes (!). A hálapénz nála úgy tudom, kötelezően (!) 50 ezer Ft. Én ezt egy kicsit durvának tartom. Szóval reménykedek, hogy Varga-Tóth Andrea bejön...

2009. ápr. 24. 20:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó, nagyon rendes és segítőkész, csak ajánlani tudom
2010. júl. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sztem meg egy NAGYON NAGY BUNKÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ! A kedvesség szikrája sincs már benne. Flegma, lekezelő és gyorsan túlakar lenni a dolgon. Az ilyeneket el kellene tiltani a szakmájuktól.
2011. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én régóta ismerem őt. Nagyon bunkó és azért nem vállal szülést, mivel nem lehet neki. Egy ismerősömnek ráment az egészsége és a házassága is az ő hülyeségére. A kismama anyja perre akart menni.

Senki se szüljön nála, rossz szakember!!!

2016. nov. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem nagyon pozitív a tapasztalatom vele! Kedves, empatikus és megértő volt! Mindent érthetően elmagyarázott és szakmailag is nagyon felkészült volt!
2023. júl. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!