Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ezt most komoly?!?!?!

Ezt most komoly?!?!?!

Figyelt kérdés
Szerintetek ez igaz? Több oldalon is találam olyat, hogy Jorge Blanco ( a Violetta León-ja )már házas, azaz van felesége, és már van 2 közös gyerekük is!! Én vagyok a legnagyobb Jorge Blanco rajongó, imádom meg minden, a szobám is tele van vele, meg a koncerten is látni fogom de ez nagyon durva szerintem mert most töltötte be a 23-at. De nem is az a lényeg, hanem hogy ez igaz e, vagy csak valaki baromkodik?

2015. jan. 3. 12:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Barátnője van.
2015. jan. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
És ha igaz? Akkor mi van? Örülj neki.
2015. jan. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Van egy barátnője, Steffie Camarena a neve és van egy kisfiuk. Hogy két gyerekük van-e ezt nem tudom. :)
2015. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondoltál, terád fog várni?
2015. jan. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Jaja a felesege..vagyis a jegyese Stephie Camerana vagy hogy kell irni. MIERT MIT GONDOLTAL H MARTINA STOESSEL-lel jár??ezt mar nem tom hanyszor elmondták Tininek is van pasija
2015. jan. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
akadj ki, mert nem lett a tied és tépd meg a csajt
2015. jan. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Igen van jegyese Stephie Camarena es neki van egy kisfia de ő nem jorge gyereke!

Az instagramon kirakott egyszer egy képet amin a kisfiúval van a kissrác szulinapjan es az alatta levő kommentből kiderül h csak a keresztfia!!!

2015. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs se jegyese,se felesége.

Barátnője van. A neve a barátnőjének:Stephie Camarena

A barátnőjének van egy gyereke,nem Jorge a gyerek apja

2015. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 KicsiB ***** válasza:
régen martina stoesselel járt de szakítottak és utána össze jött ezzzel a stephanival és tavaly év vége fele eljegyezték egymást
2015. jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

szeret a barinőm león <3

és imádlak baby,LÚ

2015. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!