Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szeretném megverni hörbájt,...

Szeretném megverni hörbájt, szerintetek?

Figyelt kérdés
Elegem van a stílusából meg a baromságaiból amiket mond. Nokedlik kíméljenek a "nem tetszik nen nézd" kommentekkel

2015. jan. 26. 15:54
 1/6 anonim válasza:
100%

Nem nézem Herby-t, nem vagyok a rajongója, és már közelebb vagyok a 30-hoz, mint a 20-hoz, de azt kell mondjam, nagyon primitív a hozzáállásod. Nem tudom, te mit szólnál, ha hat C típusú állampolgár ugyanilyen indíttatásból összepakolná az arcod. Mondjuk azért, mert nem tetszik nekik ahogy mész, nézel, valakivel beszélgetsz, bármi. Akkor biztos ők lennének a szemét, büsös c*****ok. Nah, most te vagy ugyanilyen alantas lény.


Egyébként mit érnél el vele, ha megvernéd? Leállna a videózással? Másmilyen lenne? Megváltozna? Nem, semmi sem változna, neki lenne néhány sérülése, neked meg pár éved a börtönben, mert az előre megfontolt szándék nem éppen enyhítő körülmény.


Amúgy meg nyilvánvaló, hogy nem fogod megverni, mert aki verekszik, az előtte nem írogat a netre, a hangemberek meg nem lépnek a tettek mezejére, csak gondoltam azért reagálok érdemben az elgondolásodra. Vagy inkább vágyálmodra. Kicsit fejlődj tovább szellemileg, mert a hozzád hasonlók miatt vagyunk még mindig ilyen félbalkáni ország.

2015. jan. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igazad van, majd kap még ő eleget az élettől
2015. jan. 26. 23:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne foglalkozz vele. Nem tudok kik azok a nokedlik, (talán a rajongóik? :D) de szerintem velük se kell foglalkozni. Ha nem tetszik, nem kell nézni. Én is egy ideig néztem, aztán abbahagytam. De sokan nézik, tehát valamit jól csinál-szórakoztat, felháborodást okoz stb.

Nem érsz semmit azzal ha megvered..

2015. jan. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
mégis milyen válaszokat vársz akkor? :D én ha ezt a kérdést nem látom meg, akkor már vagy 1 éve semmit se hallottam róla :D hihetetlen, mi? :D lehet otthon fegyvert tartanak a fejedhez, és nézned kell, nem tudom, de szerintem az csak a te gondod, ha valami ennyire idegesít, hogy még meg is vernéd...amúgy pedig igen, elsőnek igaza van...szerintem neked is vannak olyan sajátosságaid, ami miatt van pár arc, aki szívesen összeverne, és akkor meg te lennél meglepődve :D
2015. jan. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
olyat levágnék most neked utolsó
2015. jan. 29. 23:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Te egy agresszív ba.om vagy. Élőben meg elbújnál.
2015. febr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!