Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi Taylor Swift E-mail címe?...

Mi Taylor Swift E-mail címe? Vqgy valami ilyesmi.

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék NEKI egy emailt küldeni (tudom ez nagyon gagyin hangzik, de szerintem tök jó ötlet) szóval nem muszáj email cím! Légyszi legyenek válaszok mert engem nagyon érdekel!

2015. jan. 26. 20:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez vicces. :D
2015. jan. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Miért nem jó? XD hatalmas fanja vagyok es nagyon elszomorodtam hogy Szeptembetig nem jön koncertezni magyarországra.....:'(

És ha egyszer végre eljonne ide nem erdekelne mennyibe kerul egy jegyl , tuti elmennék

2015. jan. 26. 22:46
 3/16 anonim ***** válasza:

Autogramcímet tudsz csak kideríteni, ahol a szolgái ráfirkantják egy fotójára a szignóját és elküldik neked.


Az ilyen sztároknak nincs nyilvános, közvetlen email címe. Pont ezért, mert ezredmásodpercenként írnának az olyan fanok, mint te. :)

2015. jan. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi :) és csak beirom a google-ba és kiadja?
2015. jan. 27. 06:56
 5/16 A kérdező kommentje:
És ezért krll fizetni?
2015. jan. 27. 07:02
 6/16 anonim ***** válasza:
taylorswift@gmail.com :)
2015. jan. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
ez am komoly vagy csak írtál valamit?
2015. jan. 27. 17:48
 8/16 anonim ***** válasza:

viccelni próbáltam. figyi nyilván nem adja ki a valódi email címét, hisz akkor éjjel nappal zaklatnák a rajongók. biztosan van egy rajongói email cím, ahova lehet írni, de azt sajnos nem taylor olvassa el, hanem az erre kijelölt emberek, és nem is biztos hogy válaszolnak. ha neked az megfelel, van két ötletem, hogy léphetsz kapcsolatba vele

1, kitartóan írogatsz neki twitteren, hátha egyszer az életben visszaír vagy visszakövet (természetesen angoul írj)

2, keresd meg a címét (ez nem a rendes címe, hanem ide lehet küldeni rajongói leveleket) és írj neki. szinte biztos, hogy nem fogja elolvasni, viszont lehet, hogy küldenek neked egy képet az aláírásával :) nekünk így volt egy színésznő esetében, akinek írtunk.


de amúgy megpróbálhatod a taylorswift.gmail.comot, hátha.. :D de szerintem olyan email címe van, amiben nincs benne az igazi neve, nehogy megtalálják.


sok sikert azért

2015. jan. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
*postai címre gondoltam, tudod ahova igazi levelet küldhetsz
2015. jan. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Taylor Swift

c/o Taylor Swift Entertainment

242 West Main Street

PMB 412

Hendersonville, TN 37075

USA


Erre a címre lehet írni ha autógrammot szeretnél. De ahogy már előttem is leírták csak egy ügyintéző fogja olvasni a levelet, és ők egy tömeggyártásban nyomtatott papírlapot küldenek vissza neked a hogy képével és sznngójával.

2015. jan. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!