Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ez mi? Violetta koncert

Ez mi? Violetta koncert

Figyelt kérdés
Violetta koncertre ( 29.-e 19:30 ) megvettük a jegyet, most megnézem és az van kiírva a Ticketpron hogy ,,korlátozott látás". Ez mi, amikor megvettük akkor annyi volt kiírva hogy normál, és a jegyen sincs feltüntetve. Ráadásul a 207-es szektor. Amúgy ül még valaki a 207-esben? Ja és még egy dolog: Mi az a jegyen hogy ,,ERIKA" amikor nem is úgy hívnak!?

2015. jan. 29. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:

www.ac-dc.hu/kepek/budapest-papp-laszlo-sportarena-ulesrend.jpg

tessék, ott van a 207-es...onnan valóban semmit nem fogsz látni, mivel a sarokban van, ráadásul a második emeleti páholyban...hallani sem fogsz semmit, mert fenn az akusztika egy rakás szar, csak a basszus hallatszik...lenn, a színpad előtt a legjobb a hangzás...:D megérte nektek az a jó drága jegy...xd

2015. jan. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2015. jan. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem annyira nem rossz hely a kivetítőt látni fogja rendesen attól még hogy oldalt ül. A hangról fogalmam sincs mivel még koncerten nem voltam az arénába de nyilván nem úgy fog hallani mint a színpad előtt ülők de azért az is képtelenség lenne hogy nem hallana semmit lehet h a basszust jobban hallja de attól még a zenét is. Én a 110 esben ülök
2015. jan. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor a 326-319-eseknél mit lehet látni? Drágaságom, az a páholy és nem a 207-esek!

[link]

Tessék: ezen a képen a bal oldalon fent látni, hogy ott a páholy, mi pedig a jobb oldalán, fent ülünk!

2015. jan. 30. 15:02
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]

Vagy ezen is lehet kátni baloldalon, azok a 300-as részlegek.

2015. jan. 30. 15:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Én már ültem a 207-ben és semmi baj nem volt az akusztikával.
2015. febr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

ott van a 207-es azon a környéken. ott maximum tényleg kivetítőn fogsz látni. hangosítás meg nem mindig tökéletes, mindig attól függ, ki csinálja. viva cometen például állandóan szar...

2015. febr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az utolsó előtti válaszolónak: Köszönöm, végre egy normális válasz.... de a többieknek is köszönöm!
2015. febr. 6. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!