Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szalay Isti jelenség?

Szalay Isti jelenség?

Figyelt kérdés

Mi nap találtam egy videost akinek már lassan 50 ezer feliratkozoja van

http://www.youtube.com/watch?v=eJxU_JrVRjQ&feature=youtube_g..

szerintem egyáltalán nem vicces nem értem mért ilyen nèpszerű félek hogy egy nap goodlike marcitól is népszerűbb lesz pedig goodlike marci tényleg vicces és jobb videokat csinàl mint ez a dagadt

,ti ismeritek ezt a dagadt gyereket miota videozik? Veszélyt jelenthet Marcira? :(



2015. jan. 31. 12:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Ez a kérdés most komoly? Szerintem gondold át az életed...
2015. jan. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Dancsó már odaverte az összeset... 250.000feliratkozoval
2015. jan. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

te is megnézted nem? :D foglalkozol vele. ez csak ennyitől függ. én is csináltam tegnap pont emiatt egy csatornát, itt van például az egyik videó: [link]

nem szól semmiről, nem is vicces, mégis ezt a videót, amit ma raktam fel, már megnézték egy jópáran.

ehhez most hozzágondoljuk azt, hogy 2-3 hónapig komolyan is veszem ezeket a dolgokat, és lesz úgy 20 videóm, ami nem szól semmiről, lehet elérném én is azt, hogy legyen egy 2-300 követőm, és mondjuk egy 7-8ezres csatornanézettségem. :D egyszerűen ennyire alacsonyan van a szint :D ők csak videóra veszik azt, amit csinálnak, és van, aki ezt megnézi :D gl is ugyanezt csinálja, csak amikor ő kezdte, akkor talán egy fokkal magasabb volt az elvárás, ezért ő egy kicsit jobban oda is figyel a dolgokra...de ő sem vicces...egyszerűen csak megnézed, mert beszél valamiről, ami annyira átlagos, hogy megérted, és bólogatsz...:D ennyi a történet :D

2015. jan. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
3. Feliratkoztam! Mikor jön a következő videó már????
2015. jan. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
:D nem tudom. azon gondolkozok, hogy mi lehet olyan, ami ugyan nézhető is, viszont konkrétan nem is vicces, de nem szól semmiről.
2015. jan. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14%
Én talán két videót néztem tőle, de csak azért, hogy kiderítsem, miért érdekli ez a népet? Semmi humor nincs benne. Szánalmas próbálkozás a pénzszerzésre, undorító jelenség. A külseje nem érdekel, nem ezért nézem le, hanem a viselkedése miatt. Egyik videóban valami olyat mondott hogy ő csóró, csak a szülei gazdagok. Ennek ellenére úgy tűnt mindent megkap. Esetleg én látom rosszul, mint külső szemlélő?
2015. febr. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
én úgy vagyok vele egyébként, hogy nézhető. tényleg, egyszerűen nem tudja az ember, hogy miért, de megnézi, még akkor is, ha tök semmitmondó a dolog. mondjuk ez szerintem azzal is összefügghet, hogy alapvetően nagyon szeretünk a másik emberekkel foglalkozni, még akkor is érdekel, hogy mit csinál, ha az egy tök hétköznapi dolog.
2015. febr. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
6-os, te szerintem Molnár Krisztiánnal kevered..
2015. jún. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

Veszélyt? Ember hol élsz te? Akik goodlike ot nezik azok azt is fogják ennyi. Ne legyél fogyatékos -.- egyébként Isti már rég óta videózik és fel se tudom fogni mit ártott nektek :D Ezek nem keresnek ezzel pénzt...vagyis keresnek de az aprópénz...Említésre sem méltó. Nem USA-ban vagyunk.

De istenem te tényleg nagyon buta vagy fogadjunk egy 12 éves kislányka vagy aki szerelmes lett goodlikeba xD

Félreértés ne essék én nem védek videósokat de Ez már sok...

2015. aug. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
66%
Ez most komoly veszély???????? Szerintem alaposan gondold át mit irtál! Mert akkor tévedsz! Külömben is Dancsónak van jelenleg 530.000!
2016. júl. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!