Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az ABBA egyik énekesnője...

Az ABBA egyik énekesnője szerette a nőket is?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy Anni-Frid Lyngstad többször is smárolt csajokkal. Mit tudtok erről?

2015. febr. 5. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Mien képeket?? én nem találok egyet sem..
2015. febr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

itt van

[link]


van videó is de nem találom

2015. febr. 8. 13:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez egy kimerevített képkocka. A teljes mozdulatot nem látni. Ez olyan, mintha én lehajolnék a barátnőm mellett, hogy felvegyem a radírom, valaki félúton megállítaná a videót, és rám fogná, hogy meg akartam fogni a seggét.

Nagy valószínűséggel egy arcra puszi akart lenni, de kikapták ezt a kockát, és most lehet rajta rágódni.

Ha meg mégis megcsókolta, az sem jelent semmit. Ugyanaz. Megtették, hisz így téma lehetnek. Újság, rádió, tévé...egyszóval média. Remélem nem kell agyonmagyarázni.

2015. febr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy a második képen nem nővel, hanem az ABBA egyik férfi tagjával smárol.
2015. febr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsó: tudom. De nem is az volt itt a lényeg. Utolsóelőtti: Értem én, gondoltam is erre, sőt biztos h igazad van ebben, viszont ettől független van egy olyan érzésem h nem vetette meg a nőket sem, ami persze nem került nyilvánosságra. Ez az ő magánügye...engem érdekel ki mit gondol róla. Annyit már tdok h nem vagyok egyedül ezzel az érzéssel
2015. febr. 15. 20:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó kettő mind én vagyok.


Egyébként találkoztam már sok ilyen kis "csoporttal", akik szinte paranoiásan gyanakodtak egy-egy adott sztárral kapcsolatban. Minden jelentéktelenséget jelnek vesznek, olyat abszurd dolgokat is, mint mittudomén, egy videó fél másodpercében a tömegben hogyan sikerült a kanapéra huppannia az illetőnek. Biztosak voltak benne, hogy igazuk van, pedig sz*rt se tudnak valójában abból, mi is történik az adott személy körül, és olyan nevetséges dolgokból próbálják megállapítani valakinek a nemi identitását, amiből semmit sem lehet leszűrni, mert nem utal erre.

2015. febr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én nem, csak kiváncsi voltam a véleményekre. nem agyalok ezen egész nap csal felvetettem
2015. febr. 16. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!